جمعه 9 خرداد 1399 |

بنیاد شهید خوزستان ایثارگران را اسکان موقت می دهد

14:18:0    1398/01/17 مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان در گفت و گو با حیات:

اسناد و مدارک خانواده های شاهد و ایثارگر به محل های امن منتقل می شود

حیات: مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان گفت: با توجه به وضعیت بحرانی موجود و خطر سیلاب و هشدار ستاد بحران برای تخلیه چند شهر در خوزستان مانند سوسنگرد، حمیدیه، بستان و هویزه، به دنبال آن هستیم که ادارات بنیاد در این شهرها و نیز شهرهای در معرض خطر سیلاب را تخلیه کنیم و تمامی مدارک و اسناد خانواده های شاهد و ایثارگر، اسناد مالی و سایر مدارک را به محل امنی ببریم تا از تخریب توسط سیل در امان بماند.

عبدالرضا فرجیان در گفت و گو با پایگاه خبری حیات گفت: امروز در جلسه ستاد بحران بنیاد استان خوزستان از مدیرکل ستاد مرکز ، بازرسی، حراست و معاونت تعاون بنیاد شهید و امور یثارگران خواستیم که مجوز اسکان موقت خانواده های شاهد و ایثارگر را در مراکز مشخص شده بدهند.

وی ادامه داد: با هماهنگیی که با هلال احمر داشتیم به این نتیجه رسیدیم که خانواده های شاهد و ایثارگر را در اماکن ورزشی و همچنین در کمپ‌هایی که از قبل در پادگان ها آماده شده است مستقر کنیم.

فرجیان با اشاره به این که بسیاری از ایثارگران طی چند روز گذشته در اردوگاه های مختلف اسکان پیدا کرده اند تصریح کرد: با شرایط فعلی نمی توانیم آمار دقیقی از ایثارگرانی که نیازمند اسکان موقت هستند بدهیم اما با وجود این ستادی را تشکیل دادیم که نمایندگان مان با حضور در کمپ های مختلف بتوانند ایثارگران را شناسایی کنند و از میزان خسارت های وارده به آنها و همچنین مشکلاتشان اطلاعاتی به دست بیاورند.

وی افزود: با توجه به وضعیت بحرانی موجود و خطر سیلاب و هشدار ستاد بحران برای تخلیه چند شهر در خوزستان مانند سوسنگرد، حمیدیه، بستان و هویزه، به دنبال آن هستیم که ادارات بنیاد در این شهرها و نیز شهرهای در معرض خطر سیلاب را تخلیه کنیم و تمامی مدارک خانواده های شاهد و ایثارگر، اسناد مالی و سایر مدارک را به محل امنی ببریم تا از تخریب در اثر سیل در امان بماند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :