جمعه 15 آذر 1398 |

برای پیشرفت چیزی از دیگر کشورها کم نداریم

09:15:0    1397/12/27 برگزیده سطح دو حوزه علمیه جشنواره ملی ایثار در گفت و گو با حیات:

برای پیشرفت چیزی از دیگر کشورها کم نداریم

حیات: برگزیده سطح دو حوزه علمیه با اعلام این که برای پیشرفت چیزی از دیگر کشورها کم نداریم، برگزاری جشنواره ملی ایثار را عامل مهمی در جهت پیشرفت های علمی و توسعه ای کشور دانست.

حسین موسی خانی در حاشیه سومین جشنواره ملی ایثار در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات گفت: جشنواره های این چنینی موجب کشف استعدادهایی خواهد شد که امروز به آنها نیاز داریم. از آنجایی که پتانسیل های فراوانی در حوزه های مختلف داریم مسلما وجود جوانان نخبه کمک بزرگی به آینده و پیشرفت کشور خواهد کرد.

این فرزند جانباز حمایت مسئولان از جوانان نخبه را حیاتی توصیف کرد و گفت: جوانان برای آن که بتوانند استعدادهای خود را در حوزه های مختلف شکوفا کنند نیاز به فرصت و حمایت دارند. حمایتی که از سوی مسئولان باید به وجود آید تا بتوانیم کمبودها و خلأهای به وجود آمده را پوشش دهیم.

وی در پایان افزود: برای اعتماد به جوانان باید به آنها از زاویه ای دیگر نگریست. این که فقط در شعار بخواهیم از جوانان حمایت کنیم نه تنها کمکی به آینده کشور نخواهد کرد، بلکه موجب سرخوردگی جوانان خواهد شد. برای پیشرفت ما چیزی از دیگر کشورها کم نداریم و اگر از جوانان مستعد حمایت کنیم نتیجه آن را در سال های آینده برداشت خواهیم کرد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :