سه شنبه 30 مهر 1398 |

34 هزار والدین و همسر شهید حق پرستاری دریافت می کنند

1397/12/04

34 هزار والدین و همسر شهید حق پرستاری دریافت می کنند

حیات: در حال حاضر بنیاد شهید و امور ایثارگران به حدود 34 هزار نفر از والدین و همسران معظم شهدا حق پرستاری پرداخت می کند.

دکتر عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با پایگاه خبری حیات اظهار داشت: در حال حاضر بنیاد شهید و امور ایثارگران به حدود 34 هزار نفر از والدین و همسران معظم شهدا حق پرستاری پرداخت می کند.

وی تاکید کرد: اگر چنانچه والدین و یا همسر شهید، بیماری صعب العلاج یا خاصی دارد بهتر است نزدیکان ایشان از طریق بنیاد استان مربوطه با ارائه مدارک این مسئله را پیگیری کنند تا مدارک و پرونده پزشکی ایشان به کمیسیون پزشکی مرکز ارسال شود و در انجا برای پرداخت حق پرستاری از سوی بنیاد مورد بررسی قرار گیرد. در کمیسیون پزشکی با بررسی مدرک و مستندات چنانچه تایید شود که مشمول دریافت حق پرستاری هستند مبلغ مورد نیاز تعیین و به حقوق ایشان اضافه و از طریق فیش حقوقی پرداخت می شود.

یاداوری می شود بنیاد شهید و امور ایثارگران از محل اعتبارات خود با تشخیص کمیسیون پزشکی بنیاد حسب مورد به والدین و همسران شهدا که به دلیل کهولت سن و یا بیماری صعب‌العلاج نیاز به نگهداری دارند حق پرستاری پرداخت می کند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :