یکشنبه 30 تیر 1398 |

جلیل از خانواده شهدا در مهمترین برنامه های استانداری است

1397/11/16 تشریح برنامه های دهه فجر کهگیلویه و بویر احمد در گفت و گو با حیات:

تجلیل از خانواده شهدا مهمترین برنامه استانداری است

حیات: مشاور امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویر احمد در خصوص برنامه های این استان همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: برنامه های امسال در راستای خودباوری، پیشرفت و استکبار ستیزی انجام خواهد شد.

سید محمود داربام در گفت و گو با پایگاه خبری حیات گفت: یکی از مهمترین برنامه های ما طی ایام دهه فجر دیدار با خانواده شهدا تحت عنوان طرح سپاس است. از آنجایی که شهدا در اکثریت مناسبت های ملی ما حضور چشمگیر داشتند به همین خاطر طرح سپاس از مهم ترین برنامه های ما محسوب می شود که بنا شد تمامی سازمان‌ها و ارگان ها این طرح را در سطح استان اجرایی کنند.

داربام با اشاره به برگزاری همایش همدلی اذعان کرد: انقلاب اسلامی همیشه بر پایه وحدت و اتحاد توانسته پیروزی های بسیاری به دست آورد به همین خاطر همایش همدلی را با حضور فعالان عرصه های مختلف در جناح های سیاسی برگزار خواهیم کرد. این همایش که به مدد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد در نظر دارد که بتواند اتحاد میان احزاب و جناح ها را تقویت کند.

وی ادامه داد: از مهم ترین کارهایی که می توان در راستای تفهیم پیام انقلاب انجام دهیم اجرای برنامه های فرهنگی میان دانشجویان و دانش آموزان است. طوری که با ایجاد کارگاه های آموزشی تلاش داریم در ابتدا رویداد های انقلاب را به شکل واضح و مشخص برای دانشجویان بازگو کنیم و از سوی دیگر با برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها در پی آن هستیم که دانشجویان بتوانند در فضایی آرام و مسالمت آمیز در خصوص چهل سالگی انقلاب نظراتشان را بیان کنند.

وی افزود: علاوه بر دانشجویان برنامه هایی را هم برای دانش آموزان داریم چرا که آنها وارثان انقلاب محسوب می شوند. به همین خاطر با توزیع وصایای شهدای استان کهگیلویه و بویر احمد در بین دانش آموزان تلاش داریم تا مفاهیم دفاع مقدس و آرمان های ایثارگران و شهدا را برای دانش آموزان باز گو کنیم.

داربام در خصوص سایر برنامه های ایام دهه فجر در استان کهگیلویه و بویر احمد بیان کرد: یادواره شهدا در تمامی شهرستان های استان برگزار می شود. میهمانی لاله ها (غبار روبی مزار شهدا)، برگزاری اردوهای راهیان نور که تا روز 22 اسفند ماه همزمان با روز شهید ادامه خواهد داشت. اجرای برنامه جشن انقلاب در تمامی روستاهای سطح استان، برگزار ورزش های همگانی برای بانوان و آقایان، اجرای مسابقات کتاب خوانی، مقایسه دستاوردهای قبل و بعد از انقلاب و برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب از جمله برنامه هایی هستند که می توان به آنها اشاره داشت.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :