یکشنبه 30 تیر 1398 |

ای کاش من هم جانم را فدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می کردم

1397/11/17 مادر شهید مفقودالاثر روزبهانی در گفت و گو با حیات:

ای کاش من هم جانم را فدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می کردم

یوسفی گفت: یکی از پسرانم شهید شد و پیکرش بازنگشت، پسر دیگرم نیز جانباز است. پسرانم افتخار من هستند ای کاش من هم می توانستم برای بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانم را فدا کنم.

منیر یوسفی مادر شهید مفقودالاثر محمد جعفر روزبهانی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات اظهار کرد: پسرم 16 سالش بود، عاشق جبهه و جنگ بود اما اجازه رفتن به جبهه را به او نمی دادند. شناسنامه اش را دستکاری کرد و بالاخره پذیرفته شد، از خوشحالی در محل شیرینی پخش کرد و تا زمان اعزام لحظه شماری می کرد.

وی گفت: از پادگان امام حسن(ع) به جبهه اعزام شد. اول ماه محرم رفت و29 ماه صفر به شهادت رسید. پسرم از شهدای هویزه است و با نزدیک به 370 نفر به شهادت رسید. منطقه ای که پسرم در آنجا به شهادت رسید، چهارسال توسط بعثی ها اشغال شده بود.

یوسفی افزود: شنیدم همان زمانی که رزمنده ها به شهادت رسیدند، پیکرهایشان را سوزانده اند. هیچ چیزی جز یک یادبود از پسرم باقی نمانده بود.

مادر شهید محمد جعفر روزبهانی گفت: یک ماه پیش به محل شهادت پسرم رفتم. یادبودهایشان در کل منطقه دیده می شد اما پسرم حتی مزاری ندارد که بالای سرش گریه کنم.

وی افزود: محمد جعفر مورد احترام همه بود. از هر کسی بپرسید از خوش اخلاقی پسرم تعریف می کرد.

یوسفی ادامه داد: محمد جعفر فرزند سوم من بود. برادر بزرگترش محمد رضا همان سال سرباز بود. بعد از شهادت محمد جعفر فرماندهان به پسر بزرگترم گفتند دیگر نیازی نیست به خدمت برود اما پسرم رفت و بعد از مجروحیت در عملیات خیبر برگشت که او نیز جانباز است.

مادر شهید روزبهانی گفت: من افتخار می کنم که یکی از پسرانم برای این نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانش را فدا کرده است و پسر دیگرم جانباز است. ای کاش من هم می توانستم کاری برای بقای این نظام کنم.

وی در پایان گفت: با مشکلاتی مواجه هستیم اما از خدا می خواهم ان شا... به همه ما صبر و گذشت بدهد و دشمنان اسلام نابود شوند.

مبینا آقاخانی

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :