یکشنبه 27 مرداد 1398 |

گروهک تروریستی جیش العدل مسئول حمله تروریستی امروز صبح نیک شهر

1397/11/13 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیکشهر در گفت و گو با حیات عنوان کرد:

جزئیاتی از حمله تروریستی نیکشهر

حیات:گروهک تروریستی جیش العدل در یک حمله تروریستی به پایگاه بسیج شهرستان نیکشهر باعث شهادت یک نفر و مجروح شدن 6 تن شد.


اسکندری یکی از مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان در گفت و گو با حیات در مورد حمله تروریستی امروز صبح نیکشهر گفت: نیروهای سپاه امروز اعزام راهیان نور داشتند ولی قبل از ان صبحگاه مشترک برگزار می شود موتورسواری با دو نفر مسلح نزدیک می شود و اقدام به تیراندازی می کند که متاسفانه یک نفر از عزیزان  شهید و 6 نفر مجروح می شوند. وی افزود این حمله تروریستی را گروه جیش العدل به عهده گرفته است .

ملیحه رضایی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیکشهر نیز به حیات گفت: از مجروحین یک تن به ایرانشهر منتقل شده است.

از کل مصدومان ۳ نفر تحت عمل جراحی قرار گرفته اند و ۳ نفر دیگر تحت نظر درحال دریافت خدمات درمانی و مراقبتی هستند.

به بیان وی قرار بود یک گروه از دانش اموزان ساعت 7 صبح با بدرقه این نیروها به اردوی راهیان نور اعزام شوند ولی قبل از ان در صبحگاه مشترک سپاه حاضر می شوند که این دو تروریست حمله و اقدام به تیراندازی می کنند و متواری می شوند که یک نفر از نیروها بلافاصله شهید و 6 نفر دیگر مجروح می شوند.

رضایی گفت: اسامی مجروحان عبارت است از: پاسدار خدارحم حیدری، پاسدار حجت درویشی و سربازان عبدالباسط بلوچی، صلاح زهی و عبدالغفار هوتی و شهید این حمله تروریستی مرتضی علی احمدی می باشد.

یادآور می شود در استان سیستان و بلوچستان، واقع در مرز ایران با پاکستان و افغانستان چند گروهک تروریستی از جمله جندالله، جیش العدل ، جیش النصر و امصار الفرقان فعالیت می کنند که این حمله را جیش العدل بر عهده گرفته است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :