چهارشنبه 5 تیر 1398 |

افراد تحت تکفل فرزند شهید با پرداخت سرانه تحت پوشش بیمه مکمل در می ایند

1397/11/10 معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران به حیات خبر داد:

افراد تحت تکفل فرزند شهید با پرداخت سرانه تحت پوشش بیمه مکمل در می ایند

حیات: با رایزنی های صورت گرفته با بیمه دی، فرزندان شهدا می توانند با پرداخت سرانه بیمه هر فرد، افراد تحت تکفل خود را تحت پوشش بیمه مکمل دی در اورند.

عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با پایگاه خبری حیات اظهار داشت: بر اساس برنامه ششم توسعه و طرح دو فوریتی اصلاح ماده 13 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، بیمه تکمیلی شامل آزادگان، جانبازان، ایثارگران شاغل و غیرشاغل، بارنشسته و افراد تحت تکفل آنها و والدین، همسران و فرزندان شهدا بر عهده بنیاد شهید و امور ایثارگران است و همان طور که مشاهده می شود بیمه تکمیلی فرزندان شهدا را در بر می گیرد و مشمول افراد تحت تکفل فرزندان شهدا نمی شود مگر این که سرانه بیمه را بپردازند.

عباسپور افزود: برای حل مشکل فرزندان شهیدی که در خانواده تحت تکفل خود بیمارانی دارند که هزینه درمان سالانه ان ها بالا است با رایزنی های صورت گرفته، بنیاد به بیمه دی قبولانده است که فرزندان شهدا با پرداخت سرانه بیمه هر فرد، افراد تحت تکفل خود را تحت پوشش بیمه تکمیلی دی در اورند.

سرانه درنظر گرفته شده برای هرنفر ماهی 145 هزار تومان است که به صورت سالانه و یکجا معادل 1 میلیون و 700 هزارتومان پرداخت می شود تا افراد تحت تکفل فرزند شهید بتوانند تحت پوشش بیمه تکمیلی در ایند و از خدمات فول درمان ان استفاده کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :