جمعه 16 خرداد 1399 |

هزینه های درمانی ایثارگران پرداخت می شود

09:56:0    1397/11/03

هزینه های درمانی ایثارگران پرداخت می شود

حیات: مهدی ایزدی معاون حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران در برنامه فرمول 1 شبکه 1 سیما حاضر شد و به برخی سوالات و شائبه های پیش امده در مورد بنیاد پاسخ داد.

به گزارش حیات، مهدی ایزدی معاون حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران در برنامه فرمول 1 شبکه 1 سیما حاضر شد و به برخی سوالات و شائبه های پیش امده در مورد بنیاد پاسخ داد.

وی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بالندگی، توسعه و امنیت کنونی ایران را مرهون شهدا و ایثارگران عنوان کرد و گفت: ملت ما 220  هزار شهید،560  هزار جانباز و 42 هزار ازاده در دفاع مقدس تقدیم اسلام و انقلاب کرد که وظیفه ما تکریم و خدمات رسانی به این عزیزان است هر چند خدمات درنظر گرفته شده در برابر کار بزرگ این عزیزان بسیار اندک است.

معاون حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: برخلاف شائبه پیش امده که چند شب گذشته توسط یکی از جانبازان معزز در برنامه فرمول 1 مطرح شد رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اصلا فرزند پسری ندارد و همچنین هیچکدام از منسوبین از جمله داماد ایشان  پستی در بیمه دی ندارند و قرارداد با بیمه دی پس از انجام مناقصه و برنده شدن این شرکت در ان صورت گرفت.
ایزدی که برادر شهید و جانباز 60 درصد نیز هست با اشاره به علت مصوبه هیات دولت مبنی بر ارجاع تامین هزینه های درمانی ایثارگران شاغل و بازنشسته دستگاه ها از بنیاد به دستگاه های مربوطه در مهرماه سال جاری و نیز تصویب طرح دوفوریتی مجلس در دو هفته اخیر، گفت: با اصلاح ماده 13 قانون جامع خدمات رسانی  به ایثارگران و ابلاغ ان، از این پس هزینه های درمانی و بیمه ایثارگران توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران تامین می شود.

مهدی ایزدی معاون حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به این موضوع و عذرخواهی از وقفه ای که برای بیمه درمانی برخی ایثارگران شاغل و بازنشسته پیش امده که در نتیجه کمبود اعتبار صورت گرفته بود، تصریح کرد: چنانچه ایثارگران از اول ابان ماه هزینه ای بابت درمان خود پرداخت کرده اند توسط بنیاد بازگردانده می شود.


فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :