یکشنبه 30 تیر 1398 |

ریشه ابهام قوانین ایثارگری عدم کارشناسی طرح های نمایندگان است

1397/11/01 مشاور رئیس جمهور در امور ایثارگران در گفت و گو با حیات:

ریشه ابهام قوانین ایثارگری ضعف کارشناسی طرح ها و لوایح است

حیات: حجت الاسلام و المسلمین پرویز ولی زاده گفت: بخش زیادی از ابهامات موجود در قوانین، از انجا ناشی می شود که گاهی قوانین در حوزه ایثارگران، بدون عنایت کامل به نطر کارشناسان ذیربط تصویب می شود.

حجت الاسلام و المسلمین پرویز ولی زاده مشاور رئیس جمهور در امور ایثارگران در گفت وگو با پایگاه خبری حیات، در رابطه با ابهامات موجود در قوانین ایثارگری گفت: بخش زیادی از ابهامات موجود در قوانین، مربوط به مصوباتی است که گاه بدون نظر کارشناسی لازم مطرح و تصویب می شود که در پاره ای از موارد هم ایثارگران را دچار مشکلات اساسی می کند.

وی افزود: هر زمانی که طرحی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران به دولت و مجلس ارائه شده به نحو احسن عملیاتی شده است و دستگاه های اجرایی نیز موظف به انجام آن شده اند، در حالی که برخی طرح ها که بدون عنایت لازم به نظر کارشناسان ذیربط ارائه شده، در اجرا دچار مشکل شده است.

حجت الاسلام و المسلمین ولی زاده تصریح کرد: اطمینان داریم با همکاری کارشناسان اگاه به مسایل و مشکلات ایثارگران، بنیاد شهید و امور ایثارگران و نیز همت و حمایت نمایندگان مجلس بسیاری از تناقضات و یا ابهامات قوانین ایثارگری برنامه ششم توسعه رفع می شود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :