یکشنبه 11 خرداد 1399 |

جانبازان نباید فراموش شوند

14:5:0    1397/10/20 پرستار بیمارستان روانپزشکی نیایش در گفت و گو با حیات:

جانبازان نباید فراموش شوند

حیات:تمامی ایثارگران از جان خود برای حفظ کشور گذشتند و حالا که دیگر در بستر بیماری هستند، نباید رشادت هایشان از طرف مردم و مسئولین به فراموشی سپرده شود.

سمیرا چیذری پرستار بیمارستان روانپزشکی نیایش در گفت و گو با پایگاه خبری حیات اظهار کرد: سال 1381 از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم. ابتدا دو سال برای گذراندن طرح در بیمارستان اختر مشغول به کار شدم. با توجه به اینکه در اقواممان جانبازان و شهدای زیادی داریم، از کودکی با مفاهیم ایثار و جانبازی آشنا بودم. به همین دلیل در بیمارستان های مخصوص جانبازان شروع به کار کردم.

وی گفت: ابتدا به مدت ده سال در بیمارستان روانپزشکی صدر خدمت کردم و اکنون نزدیک به سه سال است که در این بیمارستان مشغولم و خدمت به جانبازان را افتخار می دانم.

چیذری افزود: من با جانبازان زندگی کردم و بیمارستان هایی که جانبازان در آن ها بستری هستند را مثل خانه اصلی خودم می دانم. چندین بار در بیمارستان های دیگر هم کار کردم اما هربار استعفا دادم و به محل کار قبلی بازگشتم زیرا به اینجا وابسته هستم.

وی بیان کرد: وضعیت درآمدی اینجا از بیمارستان های دیگر بهتر نیست اما من همیشه اینجا را ترجیح داده ام زیرا برکتی که در حقوق این بیمارستان است، در حقوق های خیلی بالاتر هم نیست.

پرستار بیمارستان روانپزشکی نیایش گفت: کار کردن برای جانبازان بسیار جنبه معنوی دارد. دربسیاری از مواقع برای حل مشکلاتم از جانبازان خواستم که برایم دعا کنند و با چشم خود دیدم که دعاهایشان مستجاب شده و مشکلاتم رفع می شود.

چیذری در پایان با اشاره به از خودگذشتگی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس گفت: به نظر من جانبازان در جامعه فعلی از دید مردم فراموش شده اند اما نباید این اتفاق بیفتد. این جانبازان برای امنیت و آرامش ما سلامتی خود را از دست داده اند و دیگر قادر نیستند به زندگی معمولی خود ادامه دهند و اکنون ما باید مراقب ان ها باشیم.

مبینا آقاخانی

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :