سه شنبه 28 خرداد 1398 |

غیبتم در شورا موجه بود

1397/10/17 عضو جانباز شورای شهر همدان به حیات پاسخ داد:

غیبتم در شورا موجه بود

حیات: مولوی گفت: طبق قانون هر عضو شورا می تواند تا دو ماه به مرخصی برود، اما طولانی شدن روند درمان من در خارج از کشور باعث شد 20 روز بیشتر در جلسات شورا غیبت کنم که طبق قانون، شورا می تواند تا مشخص شدن موجه بودن دلیل غیبت، از عضو علی البدل استفاده کند.

ابراهیم مولوی عضو شورای شهر همدان و جانباز 70 درصد در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات اظهار کرد: طبق آیین نامه های شورای شهر، هر عضو شورای شهر در طول سال تنها دو ماه می تواند به مرخصی برود.

وی گفت: من برای ادامه درمانم در خارج از کشور، دو ماه مرخصی، از پانزدهم مهر تا پانزدهم آذر، از شورا درخواست کردم که با آن موافقت شد.

مولوی افزود: من با حمایت های  شورای عالی کمیسیون پزشکی و ستاد اعزام به خارج  بنیاد شهید و امور ایثارگران به آلمان اعزام شدم. مراحل درمانی انجام شد اما به دلیل طولانی شدن روند درمان و مواجهه با تعطیلاتی مانند تعطیلات عید پاک، مراحل درمانی من حدود 20 روز بیشتر از مرخصی دوماهه ام به طول انجامید.

عضو شورای شهر همدان ادامه داد: طبق قانون، بعد از گذشت مرخصی دوماهه، شورای شهر می تواند با هماهنگی فرمانداری، اولین عضو علی البدل را موقتا و به صورت جانشین به جای عضو غایب به کار دعوت کند. همچنین عضو اصلی نیز تا شش ماه فرصت دارد که دلایل و مدارک غیبتش را ارائه دهد تا موجه بودن یا غیرموجه بودن غیبتش مشخص شود.

این جانباز 70 درصد گفت: به همین دلیل یکی از دوستان در حال حاضر موقتا به جای من در شورای شهر همدان حضور دارد. البته من در جلسه شورا مدارک را ارائه دادم و بررسی ها آغاز شد و در جلسه بعدی شورا تعیین تکلیف می شود و ان شاا... شورای شهر همدان به بازگشت من رای خواهد داد زیرا تمامی مدارک پزشکی ام موجود است.

لازم به یادآوری است برخی رسانه ها درباره غیبت غیر موجه این عضو شورای شهر همدان و نیز جایگزینی عضو البدل به های جای ایشان، اخبار کذبی منتشر کرده بودند.

 

مبینا آقاخانی

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :