سه شنبه 28 خرداد 1398 |

ایثارگران تمایل دارند همچنان تحت پوشش بیمه دی باشند

1397/10/19 آخرین وضعیت بیمه تکمیلی ایثارگران در گفت و گو با حیات مطرح شد:

ایثارگران تمایل دارند همچنان تحت پوشش بیمه دی باشند

با گذشت دو ماه از اجرایی شدن قانون ارجاع بیمه تکمیلی ایثارگران به دستگاه های اجرایی، برخی از دستگاه برای اجرای این قانون اقدام به عقد قرار داد با بیمه هایی کرده اند که متاسفانه توانایی چندانی برای ارائه خدمات لازم به ایثارگران را همانند بیمه دی ندارند.

در همین رابطه علی پیام مشاور امور ایثارگران استانداری آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات اعلام کرد: با گذشت دو ماه از ارجاع قانون بیمه تکمیلی ایثارگران به دستگاه های دولتی برخی از دستگاه ها با بیمه هایی قرار داد بسته اند که آنها نمی توانند همانند بیمه دی خدمات مورد نیاز ایثارگران را ارائه کنند و همین موضوع موجب شده تا گلایه های بسیاری از سوی ایثارگران شنیده شود.

علی پیام ادامه داد: پیش از این بیمه دی سقف هزینه های درمان ایثارگران را حدود150 میلیون تومان تعیین کرده بود، اما اینک بیمه هایی که با برخی از دستگاه های اجرایی وارد قرارداد شده اند، سقف هزینه های درمانی ایثارگران را تا50 میلیون تومان برآورد اند. با وجود این ایثارگران همچنان تمایل دارند که تحت پوشش بیمه دی باشند تا بتوانند از خدمات لازم این بیمه برخوردار شوند.

وی با اشاره به سایر مشکلاتی که سبب شده تا مشکلاتی برای بیمه ایثارگران ایجاد شود گفت: این در حالی است که بیمه ها به خاطر برخی هزینه های کلان ایثارگران در حوزه درمان تمایل چندانی به عقد قرارداد با دستگاه های اجرایی نشان نمی دهند و همین موضوع در به تعویق افتادن پوشش بیمه تکمیلی ایثارگران تاثیر گذار بوده است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :