جمعه 16 خرداد 1399 |

آخرین وضعیت «کارت هوشمند ایثارگری»  تشریح شد

14:0:0    1397/09/28 مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران بنیاد شهید و مور ایثارگران در گفت و گو با حیات عنوان کرد:

تشریح وضعیت «کارت هوشمند ایثارگری» جانبازان زیر 25 درصد

حیات: مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران گفت: کارت ایثارگری جانبازان واجد شرایطی که در سایت ایثار ثبت نام کرده بودند صادر و توزیع شده که می توان گفت تا به امروز حدود نیمی از این عزیزان کارت ایثارگری خود را دریافت کردند وی افزود 25 هزار کارت ایثارگری نیز به جانبازان زیر 25 درصد تحویل داده شده است.

حجت الله فرهادی مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران در گفت وگو با پایگاه خبری حیات، از ثبت نام حدود 50 درصد ایثارگران برای دریافت کارت ایثارگری خبر داد و گفت: از مجموع 960 هزار واجد شرایط دریافت کارت ایثاگری تا به امروز کارت 390 هزار ایثارگر تحویل داده شد.

وی در خصوص کارت ایثارگری، جانبازان زیر 25 درصد توضیح داد: هم اکنون حدود 330 هزار جانباز زیر 25 درصد در کشور داریم که در این گروه از جانبازان معزز حدود 82 هزار ثبت نام داشتیم که 25 هزار کارت تحویل داده شده و 20 هزار کارت دیگر در مرحله شخصی سازی است و مابقی آنها مراحل بررسی و صدور خود را طی می کنند.

فرهادی با تأکید بر این که مطابق مصوبه شورای عالی اداری، ایثارگران از اول مرداد نمی‌توانند با کارت‌های ایثارگری گذشته خود خدمات و تسهیلات دریافت کنند، خاطرنشان کرد: محدودیت زمانی برای ثبت‌نام ایثارگران و دریافت کارت وجود ندارد؛ اما این عزیزان تلاش کنند برای بهره گیری و استفاده از تسهیلات و خدمات، ثبت نام برایدریافت کارت هوشمند ایثارگری جدید خود را تا پایان سال جاری به سرانجام برسانند.

مدیرکل پذیرش و امور اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص نحوه ثبت‌نام ایثارگران برای دریافت این کارت‌ها گفت: ایثارگران معززی که در گذشته نام کاربری و رمز عبور خود را از سامانه خدمات الکترونیک ایثار دریافت کردند هر چه سریعتر برای ثبت درخواست دریافت کارت شناسایی ایثارگری اقدام کنند و افرادی که تاکنون در این سامانه ثبت‌نام نکردند باید یک‌بار به یکی از ادارات ارتباطات و مراجعات (هاتف) بنیاد شهید و امور ایثارگران در سطح شهرستان‌ها و استان‌ها مراجعه و پس از ثبت‌نام و دریافت نام کاربری و رمز عبور در سامانه خدمات الکترونیک، درخواست دریافت کارت ایثارگری را ثبت کنند.

وی اظهار کرد: ایثارگران گرامی در صورت تغییر محل سکونت باید حتماً نسبت به اعلام نشانی جدید به بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدام کنند تا برای دریافت کارت دچار مشکل نشوند. همچنین در صورتی‌که عکس‌های پرونده این عزیزان نیز قدیمی است و نیاز به تغییر داشته باشد باید به بنیاد مراجعه و عکس جدید خود را در پرونده ثبت کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :