دوشنبه 27 خرداد 1398 |

جوانان شهادت را فهمیده اند

1397/09/14 سردار محمدی در گفت و گو با حیات:

جوانان شهادت را فهمیده اند

حیات: اگر امروز می بینیم جوانان ما در جبهه های مقاومت دنبال پارتی و رابطه برای اعزام به مناطق جنگی هستند، به این معناست که مفهوم شهادت را به درستی درک کرده اند و ادامه دهنده راه بابایی ها، باکری ها و لشکری ها هستند.

سردار علی پاشا محمدی معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه همایش بسیج و تاثیر آن در معادلات منطقه ای و بین المللی در افق ۱۴۰۴ در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات اظهار کرد: اسلام با فرهنگ جهاد، هجرت و شهادت در طول تاریخ زنده بوده است. همانطور که به گفته پیامبر اکرم(ص) اسلام به شهادت و ریخته شدن خون امام حسین(ع) پایدار ماند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: برگزاری یادواره های شهدا، شب خاطره، ترویج و احیای وصیتنامه شهدا، ترویج سیره و منش شهدا، ساختن فیلم سینمایی و سریال با موضوع شهدا و نوشتن کتاب از زندگینامه شهدا می تواند در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاثیرگذار باشد.

سردار محمدی ادامه داد: تک تک ما نسبت به ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت مسئول هستیم. این فرهنگ در کشور ما زنده است. اگر امروز می بینیم جوانان ما در جبهه های مقاومت دنبال پارتی و رابطه برای اعزام به مناطق جنگی هستند، به این معناست که مفهوم شهادت را به درستی درک کرده اند و ادامه دهنده راه بابایی ها، باکری ها و لشکری ها هستند.

وی در پایان گفت: رسالت ما، رسالت زینبی(س) است و همه ما وظیفه داریم در ترویج این فرهنگ تلاش کنیم و ان شاا... با همین فرهنگ جهاد و شهادت بر استکبار جهانی و صهیونیست بین المللی پیروز خواهیم شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :