سه شنبه 29 مرداد 1398 |

صدا و سیما حکم بازنشستگی اجباری ایثارگران را لغو کرد

1397/09/11 مشاور امور ایثارگران صدا و سیما در گفت و گو با حیات:

صدا و سیما حکم بازنشستگی اجباری ایثارگران را لغو کرد


مشاور امور ایثارگران سازمان صدا و سیما گفت: با پیگیری های انجام شده احکام بازنشستگی ایثارگران این سازمان درباره بازنشستگی با 25 سال خدمت در حال حاضر لغو شده است و جانبازان به کارشان در سازمان صدا و سیما ادامه می دهند.

قره تپه ای مشاور امور ایثارگران صدا و سیما در گفت و گو با پایگاه خبری حیات گفت: احکام بازنشستگی ارسالی به ایثارگران این سازمان درباره بازنشستگی 25 ساله لغو شده است و تمام ایثارگران رسانه ملی در سازمان، مشغول کار هستند.

وی افزود: صداوسیما از قوانین خاص تبعیت می کند و قوانین در صدا و سیما با دیگر دستگاه های دولتی متفاوت است. ما یک تکلیف در برابر ایثارگران سازمان خود داریم و یک تکلیف هم در برابر ایثارگران کل کشور؛ و همواره سازمان صداوسیما با همه مشکلات مالی برای ایثارگران شاغل خود در این حوزه کم نگذاشته است.

قره تپه ای عنوان کرد: سازمان صدا و سیما نامه و استعلامی را به معاون حقوقی سازمان ارسال کرده است که منتظر نتیجه آن هستیم، همچنین قرار است در این زمینه مجلس استفساریه ای بدهد که احکام هر چه باشد اطاعت می شود و براساس آن اقدام می کنیم.

به گفته مشاور امور ایثارگران صدا و سیما، حساسیت بر روی سازمان صدا و سیما بالا است و باعث شده دستگاه های نظارتی دو برابر دستگاههای دیگر موارد ما را بررسی کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :