یکشنبه 30 تیر 1398 |

ناگفته های وقف زمین مسکونی جانبازی که خود مشکل مالی داشت

1397/08/15 در گفت و گو با حیات عنوان شد:

ناگفته های وقف زمین مسکونی جانبازی که خود مشکل مالی داشت

حیات: یکی از جانبازان دوران دفاع مقدس با وجود مشکلات مالی بسیار در زندگی خود، زمین مسکونی به مساحت 180 متر مربع را وقف نیازمندان کرد.

شهباز سهیلی جانباز دوران دفاع مقدس در گفت و گو با پایگاه خبری حیات، از وقف زمین مسکونی خود به مساحت 180 متر مربع و قیمت حدودی 100 میلیون تومان به اداره کل اوقاف استان ایلام در شهرک قدس خبر داد تا درآمد این موقوفه صرف ایتام این استان شود.

وی افزود: این زمین را وقف ایتام کردم تا با ساخت خانه ای برای مستضعفان و نیازمندان، پناهی برای بی سرپرستان شود و ما هم از ثواب آن بهره ببریم.

سهیلی اضافه کرد: در حال حاضر با داشتن 7 دختر و مشکلات مالی بسیاری که با آن دست به گریبان هستم اما اولویت زندگی و کار خود را توجه به نیازمندان قرار دادم.

به گفته این جانباز، از ابتدا تا پایان دوران جنگ تحمیلی و حتی یک ماه پس از جنگ در جبهه های حق علیه باطل حضور داشتم و در مناطق مختلفی از جمله کردستان و ایلام و ... بودم تا به درجه والای جانبازی رسیدم.

وی خطاب به مردم برای انجام کار وقف توصیه کرد و گفت: کسانی که به لطف خداوند متعال از نظر منابع مالی تامین هستند و می توانند خدماتی به مردم انجام دهند، خداوند به آنها برکت بیشتری دهد و اگر بتوانند در زمینه وقف هم کاری انجام دهند، کاری بسیار بابرکت و پرثواب است که تلاش کنند تا به آن برسند.

سهیلی اضافه کرد: کسانی هم که محدودیت منابع مالی دارند و یا اصلا پولی ندارند، ارزو می کنم خداوند به آنها روزی حلال بدهد و روزیشان را بیشتر کند تا بتوانند به ثواب وقف برسند.

شهباز سهیلی همانگونه که در 8 سال دفاع مقدس جان خود را وقف آرمان‌های امام و انقلاب کرده است، حالا نیز با وقف دارایی خویش، دِین خود را به ایتام و نیازمندان ادا کرد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :