یکشنبه 30 تیر 1398 |

مروجان ادبیات پایداری کودک و نوجوان تجلیل می شوند

1397/08/09 مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با حیات:

مروجان ادبیات پایداری کودک و نوجوان تجلیل می شوند

حیات: تجلیل ازنویسندگان و ناشران ادبیات پایداری کودک و نوجوان در سطح ملی و استانی از سال آینده با هدف شناسایی و تقدیر از فعالان این حوزه و بازمهندسی کیفی این محتواها، برگزار می شود.

رحیم نریمانی مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات با تاکید بر اهمیت ادبیات کودک و نوجوان اظهار کرد: انتقال مفاهیم و ارزش های بین نسلی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با بکارگیری زبان مشترک و ملموس برای این سنین از درجه اهمیت بالایی برخوردار و نیازمند تولید محتوای بیشتر در این زمینه است.

وی افزود: نشر شاهد با در اختیار داشتن چهار ماهنامه به نام های شاهد کودک، شاهد نوجوان، شاهد جوان و شاهد یاران و همچنین سه وب سایت اینترنتی حمایت از مصدومان شیمیایی، حمایت ازقربانیان ترور و نوید شاهد برای بازمهندسی کیفی محصولات و محتوای تولید شده در جهت تضمین اهداف و افزایش رضایتمندی جامعه هدف، از فعالان عرصه قلم در این حوزه دعوت به عمل می آورد.

نریمانی در پایان با اشاره به سیاست گذاری جدید در جهت تعیین راهبرد، نظارت و کاهش تصدی گری معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد گفت: برگزاری این چنین همایش ها در جهت شناسایی ناشران و نویسندگان فعال این حوزه در سطوح ملی و استانی، در جهت افزایش همکاری، ارتقای کیفیت و ایجاد تشکیل بانک اطلاعاتی محصولات موثر خواهد بود.

به گزارش حیات، نخستین مراسم تجلیل از مروجان ادبیات پایداری در حوزه کودک و نوجوان 12 آبان در آستانه روز دانش‌آموز با هدف تقدیر از 10 نویسنده و 5 ناشر برتر و فعال این حوزه در سالن شهید رسول زاده برگزار خواهد شد.

مبینا آقاخانی

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :