چهارشنبه 14 خرداد 1399 |

احراز مجروحیت 24 مصدوم حمله تروریستی اهواز

11:16:0    1397/08/02 در گفت و گو با حیات مطرح شد:

احراز مجروحیت 24 مصدوم حمله تروریستی اهواز

حیات، از 69 نفر مصدوم حمله تروریستی اهواز ، 24 نفر احراز مجروحیت شدند که کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی ان ها به زودی و به صورت ویژه تشکیل می شود.


عبدالرضا فرجیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان در گفت و گو با پایگاه خبری حیات، خبر از احراز مجروحیت 24 نفر از مصدومان حمله تروریستی اهواز داد.

وی افزود: در این حمله 69 نفر مجروح شدند که اداره کل پذیرش امور ایثارگران استان با هماهنگی یگان های نظامی و عمومی در حال تکمیل پرونده این افراد است که با پیگیری خانواده ها تا کنون تعداد 24 نفر از این مصدومان احراز مجروحیت شده اند.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان تصریح کرد: خانواده هایی که دارای مصدوم حمله تروریستی اهواز هستند باید برای احراز مجروحیت به مراکز ذی صلاح مراجعه کنند و با طی مراحل اداری تشکیل پرونده بدهند.

وی اظهار کرد: از 23 شهید حمله تروریستی اهواز تا به امروز حکم 18 نفر آنها نهایی و تایید شده است و احراز شهادت 5 نفر دیگر هم مراحل اداری را طی می کند.

هیبت الله مدیری معاون بهداشت و درمان خوزستان نیز در گفت و گو با پایگاه خبری حیات خاطرنشان کرد: پرونده های 5 شهید باقی مانده در سیستم ارگانهای نظامی در حال پیگیری است و مراحل احراز شهادت را طی می کند.

وی افزود: مجروحان 69 نفر هستند و هر فرد باید مدارک و پرونده های پزشکی پیگیر کارهای خود برای احراز مجروحیت باشد که همانطور که عنوان شد 24 نفر احراز مجروحیت شده اند.

مدیری درباره برگزاری جلسه کمیسیون پزشکی هم توضیح داد: نوبت کمیسیون پزشکی پرونده این افراد بصورت ویژه و در اسرع وقت صورت می گیرد تا وضعیت این عزیزان به زودی مشخص شود.

در این راستا حجت ا... فرهادی مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران بنیاد، نیز به حیات گفت: احراز مجروحیت 24 مصدوم حمله تروریستی اهواز پس از تایی توسط مسئولان مربوطه، در سامانه ثبت و در اختیار استان برای اقدامات بعدی قرار گرفت.

عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران اهواز  در بخش دیگری از گفت و گویش با حیات تصریح کرد: با توجه به ثبت احراز مجروحیت این 24 مصدوم حمله تروریستی، تلاشمان این است که هفته اینده تقاضا برای تشکیل اولین کمیسیون تعیین درصد جانبازی برای مجروحان حمله تروریستی صورت گیرد.

سفری

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :