سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 |

کسب 2 مدال جهانی پارا اسیایی توسط جانبازان اعزامی

1397/07/16 در گفت وگو با حیات عنوان شد:

کسب 2 مدال جهانی پارا اسیایی توسط جانبازان اعزامی

حیات: مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در سومین دوره از مسابقات پاراآسیایی جاکارتا تا به امروز دو تن از جانبازان کشور موفق به کسب مدال از این مسابقات شدند.


مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در سومین دوره از مسابقات پاراآسیایی جاکارتا تا به امروز دو تن از جانبازان کشور موفق به کسب مدال از این مسابقات شدند.

سید مستجاد حسینی مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با پایگاه خبری حیات،  از حضور 5 جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی اندونزی خبر داد.

وی افزود: در سومین دوره مسابقات پاراآسیایی اندونزی که از 14 مهر ماه در جاکارتا برگزار شده است، حسن جانفشان، در چهارمین و اخرین دیدار خود مقابل 'مینامی نوبوهیرو' حریف ژاپنی به میدان رفت و با کسب پیروزی سه بر یک، و گرفتن مدال برنز، تنها ورزشکار مدال آور تیم ملی تنیس روی میز کشورمان در بین پنج ملی پوش ایران لقب گرفت.

مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: در این دور از مسابقات ایثارگران دیگری از جمله اسدالله عظیمی، عبدالرضا جوکار، جلیل باقری و علیرضا مختاری در رشته دوومیدانی در ماده های پرتاب نیزه و پرتاب دیسک حضور دارند که تلاش دارند تا با پیروزی بر حریفان و کسب مدال به کشور بازگردند.

وی گفت: در دوومیدانی و در ماده پرتاب دیسک کلاس ادغامی، مدال‌ها به نماینده‌هایی از ایران رسید و علیرضا قلعه ناصری طلایی شد و «جلیل باقری» جانباز معزز کشورمان به مدال نقره رسید و حامد امیری صاحب مدال برنز شد.

حسینی خاطرنشان کرد: مدال آوران سومین دوره مسابقات پاراآسیایی جاکارتا در پایان این دور از مسابقات از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اهدای لوح تقدیر و هدایایی مورد تشویق و حمایت قرار می گیرند.

سومین دوره بازی های پاراآسیایی از 14 تا 23 مهر ماه با حضور 2 هزار و 880 ورزشکار از 41 کشور در 18 رشته ورزشی در شهر جاکارتا اندونزی در حال برگزاری است.

سفری

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :