یکشنبه 26 آبان 1398 |

 تبدیل وضعیت ایثارگران انرژی اتمی در انتظار تصمیم سازمان اداری و استخدامی

1397/06/27 مشاور ایثارگران سازمان انرژی اتمی ایران در گفت و گو با حیات خبر داد:

تبدیل وضعیت ایثارگران سازمان انرژی اتمی در انتظار تصمیم سازمان اداری و استخدامی

حیات: یکی از مشکلات اساسی کارمندان ایثارگر شاغل در سازمان انرژی اتمی تبدیل وضعیت شغلی از قرادادی به دائم است که هنوز این مشکل در انتظار تصمیم سازمان اداری و استخدامی است.


حیات: یکی از مشکلات اساسی کارمندان ایثارگر شاغل در سازمان انرژی اتمی تبدیل وضعیت شغلی از قرادادی به دائم است که هنوز این مشکل آنها رفع نشده است.

محمد رضا صادقلو مشاور ایثارگران سازمان انرژی اتمی ایران در گفت و گو با پایگاه خبری حیات، اظهار داشت: در حال حاضر هزار و 570 نفر از اعضای جامعه شاهد و ایثارگر در سازمان انرژی اتمی مشغول فعالیت هستند.

وی افزود: این سازمان در راستای تکریم و تجلیل از ایثارگران و خانواده های شاهد، تلاش کرده است تا مراسم هایی از قبیل بازدید، دیدار و اهدای هدایا را برای رفاه حال این عزیزان فراهم کند تا تقدیری از زحمات و تلاشهای این عزیزان صورت گیرد.

صادقلو در رابطه با اجرای قوانین ایثارگری در سازمان انرژی اتمی تصریح کرد: قوانین ایثارگری از جمله تبدیل وضعیت پرسنل ایثارگر از قرادادی به دائم، اختصاص 25 درصد از استخدام به جامعه شاهد و ایثارگر، اعطای یک مقطع تحصیلی بالاتر به کارکنان، اعاده به کار، شغل همتراز و .... در این سازمان اجرایی شده است و تنها تبدیل وضعیت برخی از این عزیزان باقی مانده است که به دلیل محدودیت های سازمان اداری و استخدامی کشور به سرانجام نرسیده است.

مشاور ایثارگران سازمان انرژی اتمی ایران مهم ترین مشکل پرسنل ایثارگر در سازمان انرژی اتمی را تبدیل وضعیت آنها عنوان و خاطر نشان کرد: دلیل این امر هم معذوریت هایی است که سازمان اداری و استخدامی کشور برای ما قرار داده است. اما با این حال حدود 50 درصد پرسنل ایثارگر سازمان انرژی اتمی تبدیل وضعیت شده اند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :