یکشنبه 30 تیر 1398 |

فرایند دریافت کارت بلیط رایگان مترو برای ایثارگران

1397/06/20 مدیر کل ایثارگران شهرداری تهران در گفت و گو با حیات تشریح کرد:

فرایند دریافت کارت بلیط رایگان مترو برای ایثارگران

رضا جلالی مدیر کل ایثارگران شهرداری تهران گفت: طبق مصوبه شورای شهر تهران بخشی از خانواده های شاهد و ایثارگر می توانند با دریافت کارت بلیت های رایگان الکترونیک، از سفرهای رایگان درون شهری با مترو، اتوبوس های واحد تندرو و بی ار تی بهره مند شوند.

وی افزود: جانبازان 25% به بالا، معلولین و والدین و همسران شهدا به صورت رایگان و جانبازان اعصاب و روان با هر درجه از جانبازی می توانند این کارت را دریافت کنند.

این جانباز 70 درصد در مورد مدارک مورد نیازبرای صدور کارت بلیط رایگان توضیح داد: این کارت ها دارای اعتباری یک ساله است و برای دریافت ان،عکس پرسنلی و کارت ایثارگری لازم می باشد.

به بیان دکتر جلالی، ایثارگرانی که مشمول دریافت می شوند برای دریافت کارت بلیت الکترونیک تهران، به وب سایت eticket.tehran.ir مراجعه کنند و در بخش مربوطه ثبت نام و مدارک خود را بارگذاری کنند تا کارت بلیط الکترونیکی شان صادر و پس از یک هفته تا 10 روز به دست ایشان برسد.

وی با اشاره به این که تنها هزینه پرداختی 5 هزارتومان است در پایان یاداور شد با توجه به درج اطلاعات شخصی روی کارت باید در حفظ ان دقت شود و زمانی که کارت اسیب دید، شکسته شد، ناخوانا بود و یا به سرقت رفت برای پشتیبانی به ایستگاه مترو امام خمینی مراجعه کنند.

ساعدی 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :