یکشنبه 30 تیر 1398 |

هیچ سینمایی تحت مالکیت بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست

1397/06/18 مدیرعامل سازمان مجتمع های فرهنگی سیاحتی کوثر در گفت و گو با حیات:

هیچ سینمایی تحت مالکیت بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست

حیات: دکتر علی عباس کمری مدیرعامل سازمان مجتمع های فرهنگی سیاحتی کوثر ضمن تکذیب خبر تعلل بنیاد در واگذاری سینما به حوزه هنری گفت: این خبر از اساس کذب است و بنیاد شهید و امور ایثارگران هیچ سینمایی در اختیار ندارد و سینماهای نامبرده قیام و افریقا و سینما ایران اصفهان در خبر خبرگزاری ها متعلق به بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست .

حیات: دکتر علی عباس کمری مدیرعامل سازمان مجتمع های فرهنگی سیاحتی کوثر ضمن تکذیب خبر تعلل بنیاد در واگذاری سینما به حوزه هنری به پایگاه خبری حیات گفت: این خبر از اساس کذب است و بنیاد شهید و امور ایثارگران هیچ سینمایی در اختیار ندارد و سینماهای نامبرده قیام و افریقا در خبر خبرگزاری متعلق به بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست و از اول هم نبوده است و سینما ایران اصفهان هم قبل از سال 92 طی مزایده ای، واگذار شده است.

دکتر کمری افزود: بنیاد طبق نامه مقام معظم رهبری، در صورت جلسه ای، مالکیت تمام سینماهایی را که در اختیار داشته است بعد از سال 92 که حجت الاسلام و المسلمین شهیدی ریاست بنیاد را بر عهده گرفت به حوزه هنری واگذار کرد بنابراین هیچ سینمایی در مالکیت بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار ندارد.

مدیرعامل سازمان مجتمع های فرهنگی سیاحتی کوثر در مورد سینما ایران اصفهان نیز گفت: این سینما نیز تحت مالکیت بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار ندارد چرا که قبل از نامه مقام معظم رهبری، طی یک مزایده واگذار شده است و صورت جلسات و تمام اسناد و مدارک واگذاری نیز موجود است.

وی تاکید کرد: اگر کسانی مدعی هستند می توانند با ارائه سند و مدرک ادعای خود را ثابت کنند در غیر این صورت ابتدا برای درج خبر باید تحقیقات لازم به عمل اید و سپس اقدام به انتشار ان شود.

وی در پایان یاداوری کرد: دو سینمای قیام و افریقا متعلق به بنیاد مستضعفان است نه بنیاد شهید و امور ایثارگران، همچنین سینما ایران اصفهان نیز تحت مالکیت بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست ولی خبرگزاری ها به غلط ان ها را در مالکیت بنیاد عنوان و بنیاد را مسئول عدم واگذاری این سینماها به حوزه هنری قلمداد کرده اند در حالی که این خبر کذب است.

طاهره ساعدی 


فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :