یکشنبه 30 تیر 1398 |

تلاش بنیاد حل مشکلات جامعه شاهد و ایثارگر بدون وارد شدن در جریانات سیاسی است

1397/05/16 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جشنواره تجلیل از خبرنگاران حوزه ایثار و شهادت:

تلاش بنیاد حل مشکلات جامعه شاهد و ایثارگر بدون وارد شدن در جریانات سیاسی است

حیات: چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه ها و فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت با حضور حجت الاسلام والمسلمین شهیدی، نماینده ولی فقیه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و صالحی وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی و جمعی از مسئولان و اصحاب رسانه در سالن حوزه هنری سوره برگزار شد.


 به گزارش پایگاه خبری حیات، در این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، ضمن تبریک روز خبرنگار و تقدیر از فعالان رسانه  گفت: در فضای کنونی که دشمن سعی می کند یاس و ناامیدی را در جامعه افزایش دهد رسانه ها باید فضای جامعه را به سمت و سوی امیدواری و ارامش سوق دهند تا حل مشکلات در فضایی ارام توسط مسئولان صورت گیرد.

وی افزود رسانه ها می توانند با ترویج فداکاری و از خودگذشتگی ، ایثار اجتماعی را در جامعه نهادینه کنند.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به رنج و مشقت های جانبازی که 30 را به صورت خوابیده بر روی تخت گذراند و 3 ماه پیش دعوت حق را لبیک گفت و به شهادت رسید تصریح کرد: خبرنگاران باید با حضور در اسایشگاه های جانبازان، از نزدیک با مشکلات انان روبرو شوند و ان را برای جامعه بازتاب دهند.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش خطاب به اصحاب رسانه گفت: اکنون که نسل چهارم انقلاب وارد صحنه جامعه شده اند ما وظیفه داریم نسل چهارم را با فداکاری های شهدا، جانبازان و ایثارگران اشنا کنیم.

معاون رئیس جمهور با تاکید بر این که تمام اسودگی و ارامش و امنیت ما و کشور، مدیون رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس است یاداور شد، ما تمام سعی خود را برای راحتی و اسایش و رفع مشکلات خانواده شاهد و ایثارگر می کنیم ولی باید به یاد داشته باشیم مادیات اصلا نمیتواند جبران کننده ذره ای از جانفشانی های ایثارگران و جانبازان باشد.

وی رشد و ترویج فرهنگ ایثار را وظیفه بنیاد شهید و امورایثارگران و اصحاب رسانه عنوان و افزود: هدف این است بدون وارد شدن در جریانات سیاسی بنیاد وظیفه خود را به عنوان متولی امور شهدا و ایثارگران انجام دهد.

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با تصریح این مسئله که نقد را با کمال میل می پذیریم زیرا ما را در رسیدن به اهداف بنیاد شهید و امور ایثارگران کمک می کند در پایان گفت: از اصحاب رسانه استدعا داریم ما را در رسیدن به اهداف و رفع مشکلات جامعه شاهد و ایثارگر و تکریم خانواده های شهدا، ایثارگران و رزمندگان یاری کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :