جمعه 3 خرداد 1398 |

نتایج ازمون فراگیر استخدامی هفته اینده اعلام می شود

1397/05/03 مدیرکل اشتغال و کارافرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با حیات:

نتایج ازمون فراگیر استخدامی هفته اینده اعلام می شود

حیات: نتایج آزمون مرحله پنجم استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی هفته اینده اعلام می شود.

حجت ا... امانی مدیرکل اشتغال و کارافرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن اعلام این خبر به خبرنگار پایگاه خبری حیات گفت: قرار است پس از اعلام نتایج نهایی و مصاحبه علمی ۱۸ هزار و ۱۹۸ نفر در ۹ دستگاه اجرایی کشور مشغول به کار شوند.

وی افزود نتایج اعلام شده این ازمون برای خانواده شاهد و ایثارگر دو برابر ظرفیت و برای بقیه سه برابر ظرفیت، اعلام می شود.

امانی با اشاره تعداد استخدامی های نهایی در دستگاه ها پس از طی مصاحبه اظهار داشت: از 18 هزار و 198 نفری که در دستگاه های دولتی استخدام می شوند 4 هزار و 840 نفر از خانواده شاهد و ایثارگر هستند که از این تعداد 4 هزار و 300 نفر قرار است وارد اموزش و پرورش شوند.

وی در مورد مصاحبه علمی توضیح داد: همان طور که اشاره شد اسامی سهمیه شاهد و ایثارگر به میزان دو برابر ظرفیت اعلام می شود و بعد از مصاحبه علمی، مجموع نمره ازمون و نمره مصاحبه مشخص می سازد که پذیرفته شدگان نهایی برای استخدام چه کسانی خواهند بود.

مدیرکل اشتغال و کارافرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران، یاداور شد: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته، در هنگام مصاحبه علمی یک نماینده از بنیاد شهید نیز حضور خواهد داشت. همچنین اموزش پرورش برای استخدام نهایی علاوه بر مصاحبه علمی، نکات دیگری مانند توانایی و سخنوری فرد را نیز در نظر خواهد گرفت.

ساعدی 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :