جمعه 3 بهمن 1399 |

یک معلم اخلاق را از دست دادیم/ "تکریم ایثارگران"، "حفظ بیت المال" و "اخلاق حسنه" سه یادگار او برای بنیاد شهید است

15:41:0    1399/09/11 یادمان خادم الشهید/1

یک معلم اخلاق را از دست دادیم/ "تکریم ایثارگران"، "حفظ بیت المال" و "اخلاق حسنه" سه یادگار او برای بنیاد شهید است

معاون تعاون دیدار مستمر با ایثارگران، رعایت بیت المال، کاهش هزینه های اداری و گره گشایی از مشکلات جانبازان و خانواده شهداء در سیره رفتاری و مورد تاکید و توجه جدی حجت الاسلام شهیدی بود و در بسیاری از گردش کارهای ویژه ای که برای کمک به ایثارگران تنظیم می شد به سرعت دستور حمایت و یاری آنان را می دادند.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد در گفتگو با  خبرنگار حیات، در حاشیه مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام شهیدی محلاتی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ما امروز یک معلم اخلاق  را از دست دادیم. در مدتی که به عنوان مشاور عالی و معاون تعاون بنیاد در خدمت ایشان بودم همواره بر رعایت اخلاق حسنه و تکریم ایثارگران تاکید داشتند و در همه اموری که از ایشان مشورت می گرفتیم  اولویت و نهایت خواسته شان رضایت جامعه هدف و جامعه ایثارگری بود.


محمود پاکدل افزود: دیدار مستمر با ایثارگران، رعایت بیت المال، کاهش هزینه های اداری و گره گشایی از مشکلات جانبازان و خانواده شهداء در سیره رفتاری و مورد تاکید و توجه جدی ایشان بود و در بسیاری از گردش کارهای ویژه ای که برای کمک به ایثارگران تنظیم می شد به سرعت دستور حمایت و یاری آنان را می دادند.


معاون تعاون بنیاد شهید و امورایثارگران گفت: یکی از وجوه مهم سیره و اخلاق حضرت حجت الاسلام و المسلمین شهیدی تأکید بر رعایت اخلاق بود، کسی که هم خودش متخلق به اخلاق بود و هم به دیگران سفارش می کرد. برای شادی روحشان از درگاه خداوند آرزو دارم که ان شاءالله با جدش محشور بشوند و ان شاءالله خداوند متعال کمک کند ما هم بتوانیم راهی که ایشان در خدمت رسانی به ایثارگران تدوین نمودند را ادامه بدیم.
انتهای پیام

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران