چهارشنبه 5 آبان 1400 |

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان قطع نخاعی مشهد مقدس

17:18:0    1400/07/16

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان قطع نخاعی مشهد مقدس

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز جمعه ۱۶ مهر با حضور در مرکز توانبخشی امام خمینی (ره) مشهد مقدس با جانبازان 70 درصد قطع نخاعی این مرکز دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش حیات طیبه،  دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در جریان سفر به شهر مشهد به دیدار جانبازان قطع نخاعی بستری در مرکز آسایشگاه امام خمینی (ره) رفت و با این جانبازان به گفت‌وگو پرداخت.
معاون رئیس جمهور در حاشیه این دیدار در پاسخ به سؤالات خبرنگاران گفت: اولین هدف ما این بود که در نخستین روز ماه ربیع‌الاول به دیدار جانبازان بیاییم و عرض ارادتی با ایثارگران داشته باشیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: خدمت این عزیزان رسیدیم تا در فضای صمیمی مشکلات خود را با ما در میان بگذارند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص احراز شهادت شهدا گفت: به دنبال این هستیم که برخی از فرایندهای کمیسیون احراز به صورت الکترونیکی انجام شود تا احراز شهادت در کمترین زمان خود انجام شود.
وی در خصوص ویلچر جانبازان گفت: ویلچر جانبازان باید متناسب با نیاز آنان باشد و برای این کار می‌توان از شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت کرد تا ویلچر مناسب را طراحی و تولید کنند که مسئله‌ای زمان‌بر است بنابراین اولویت فعلی استفاده از محصولات و تولیدات داخلی و در کنار آن استفاده از واردات ویلچر برای جانبازان ویژه است.
انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران