جمعه 3 اردیبهشت 1400 |

نظام بازرسی بنیاد شهید و امور ایثارگران و شاخص‌های معین ارزیابی سال ۱۴۰۰ تدوین می شود

21:36:0    1399/12/13

نظام بازرسی بنیاد شهید و امور ایثارگران و شاخص‌های معین ارزیابی سال ۱۴۰۰ تدوین می شود

حیات- مدیرکل دفتر ارزیابی، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران هدف از برگزاری گردهمایی مسئولان ارزیابی بنیاد را رسیدن به خط و مشی یکسان در نظام ِبازرسی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد.

مجید عابدی مدیر کل دفتر ارزیابی، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه گردهمایی مسؤولان ارزیابی و عملکرد بنیاد شهید در گفتگو با خبرنگار حیات گفت: هدف از برگزاری گردهمایی آشنایی با مسؤولان اداره ارزیابی و عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران، ارائه موارد قانونی جدید و هم‌اندیشی درون گروهی می‌باشد. همچنین هدف ما رسیدن به خط مشی یکسان در سازمان بازرسی در ارتباط ارزیابی عملکرد در سال جاری و شاخص‌های معین در سال ۱۴۰۰ می‌باشد.

وی افزود: با توجه به حضور افراد با سابقه در اداره بازرسی و آگاهی آن‌ها نسبت به روند اداری و ایجاد دغدغه نسبت به جامعه‌ی هدف و پرسنل بنیاد شهید سبب دقت و توجه آن‌‌ها نسبت به انجام امور و مشکلات و معضلات این دو گروه شده است، همچنین به دلیل این دغدغه، سازمان بازرسی تبدیل به واسطه‌ی جامعه‌ی هدف و بنیاد شهید و امور ایثارگران شده است.

مدیر کل دفتر ارزیابی، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان داشت: یکی از ضعف‌هایی که مورد اشاره‌ی بازرسان در جلسه‌ی امروز بود عدم وجود مرکزی برای ارزیابی میزان رضایت جامعه‌ی هدف از عملکرد افراد حاضر در اداره ارزیابی عملکرد می‌باشد.اما تمام تلاش من و همکاران رسیدگی درست و کامل به مشکلات و معضلات جامعه‌ی هدف و پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران و ارجاع و پاسخگویی این مشکلات به سازمان‌های مختلف می‌باشد.

وی تصریح کرد: امروز با بررسی‌هایی که انجام شده، ارزیابی و عملکرد در بنیاد شهید آن جایگاه سابق را ندارد، و ما تمام تلاشمان را با حمایت مهندس اوحدی انجام دادیم تا ارزش و جایگاه قبل به سازمان بازرسی برگردد و نقطه‌ی امید برای جامعه‌ی هدف و پرسنل بنیاد شهید شود تا آن‌ها هم با خیال راحت به ارائه مشکلات خود بپردازند.

مجید عابدی در پایان بیان داشت: تمام تلاش ما ابتداً برگزاری این گردهمایی به صورت وبینار بود اما با بررسی‌هایی که انجام شد به این نتیجه رسیدیم که برگزاری جلسه به صورت وبینار آن هم‌افزایی لازم را ندارد و مجبور شدیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی این گردهمایی را برگزار کنیم و اگر شرایط موجود رو به بهبود برود قطعاً جلسات دیگری را نیز برگزار خواهیم کرد.

لازم به ذکر است این گردهمایی با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین شکری نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران و رؤسای اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات برگزار و ‌‌مشکلات موجود در استان‌ها مطرح و پاسخ‌های لازم در این‌باره دریافت شد.

در این گردهمایی موضوعاتی با عناوین «بازرسی استان‌ها»، «چرخه‌ی رسیدگی و پاسخگویی به شکایات»، «صیانت از حقوق شهروندی»، «بازرسی و نظارت ستادی» و «بازرسی استان» مطرح و مورد بحث و گفتگو قرار گرفت. در پایان این مراسم از ۷ استان به ترتیب، استان آذربایجان غربی  علی صادقی در محور برنامه‌های اصلاح نظام اداری، شهرستان‌های استان تهران  مهرداد حسنجاتی در محور اصلاح نظام اداری،نازیلا پوری از شهرستان‌های استان تهران، استان قزوین، سوریا پورسلطانی در حوزه سلامت و رفاه اجتماعی، استان گلستان احمد حسینخانی در حوزه سلامت و رفاه اجتماعی، استان مازندران محمد علیزاده در حوزه سلامت و رفاه اجتماعی، استان مازندران محمد جواد عالی و استان کرمانشاه در حوزه سلامت و رفاه اجتماعی خانم قیاسی تقدیر به عمل آمد و جوایزی به رسم یادبود به آنها تقدیم شد.

انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران