جمعه 15 اسفند 1399 |

«شهدای محور مقاومت»، «بیانیه گام دوم انقلاب» و فرهنگ «عفاف و حجاب» محورهای ویژه برنامه های فرهنگی «روز بزرگداشت شهدا»

16:46:0    1399/12/04 سردار یعقوب سلیمانی در نشست ستاد مناسبت های ملی بنیاد شهید و امور ایثارگران:

«شهدای محور مقاومت»، «بیانیه گام دوم انقلاب» و فرهنگ «عفاف و حجاب» محورهای ویژه برنامه های فرهنگی «روز بزرگداشت شهدا»

حیات- ششمین نشست ستاد مراسم و مناسبت‌های ملی بنیاد شهید و امور ایثارگران با موضوع «۲۲ اسفندماه، روز بزرگداشت شهدا» دوشنبه چهارم اسفندماه با حضور معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد برگزار شد.

به گزارش «حیات» به نقل از ایثار، سردار یعقوب سلیمانی رییس ستاد مراسم و مناسبت‌های ملی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست بر ضرورت اثرگذاری برنامه‌ها و مشارکت همگانی در سراسر کشور برای روز بزرگداشت شهدا تأکید کرد.

وی با اشاره به بزرگداشت ویژه شهدای مدافع سلامت در ۲۲ اسفندماه سال جاری، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران توجه و نگاه ویژه‌ای به شهدای مدافع سلامت در سال جاری داشته است و ۲۲ برنامه مستند تولیدی و ترکیبی از مدافعان سلامت تولید شد که ۱۲ برنامه به نمایش درآمد و ۱۰ برنامه دیگر نیز رونمایی شده است.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: بزرگداشت شهدای محور مقاومت بعد از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همراهانشان، موضوع حجاب و عفاف و بیانیه گام دوم انقلاب نیز از محورهایی است که در روز شهید سال جاری به آن توجه ویژه می‌شود.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تأکید بر همراهی سازمان‌ها و نهادهای مختلف کشور برای برگزاری مراسم روز بزرگداشت شهدا گفت: به عنوان نمونه سازمان‌ها و نهادهایی مانند راهیان نور ظرفیت‌های ویژه‌ای برای گرامی داشت روز شهید دارند که همراهی آن‌ها با بنیاد شهید و امور ایثارگران تأثیر بسزایی برای برگزاری بهتر برنامه‌های این روز دارد.

در این نشست برنامه‌ها و مراسم‌های روز بزرگداشت شهدا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و جزئیات آنها در نشست خبری با حضور رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/
 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران