پنجشنبه 8 آبان 1399 |

اداری احترام رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مقام والای شهدای ارومیه

12:57:0    1399/07/22

ادای احترام رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مقام والای شهدای ارومیه

معاون رئیس‌جمهوری و رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، صبح امروز سه‌شنبه پس از ورود به ارومیه با استقبال استاندار آذربایجان‌غربی در مزار شهدای این شهر حضور یافت.

معاون رییس جمهوری به مقام شامخ شهدا در ارومیه ادای احترام کرد - ایرنا 

به گزارش حیات به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی، رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران که برای سفری یکروزه در راستای بررسی وضعیت خدمت رسانی به ایثارگران به ارومیه سفر کرده است، به همراه استاندار آذربایجان غربی با نثار گل و قرائت فاتحه، به مقام والای شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و همچنین مزار حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حسنی، نماینده سابق، ولی فقیه در استان و امام جمعه سابق ارومیه ادای احترام کرد.

اوحدی در این سفر ضمن دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه، از یک خانواده شهید، یک خانواده جانباز و یک خانواده آزاده نیز دلجویی خواهد کرد.
امضای تفاهم نامه همکاری در راستای ارتقای خدمت رسانی به ایثارگران با استاندار آذربایجان غربی و همچنین بررسی آخرین وضعیت مرکز توانبخشی جانبازان در ارومیه از دیگر برنامه‌های رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در ارومیه خواهد بود.
اوحدی همچنین در منزل یوسف رحیمی حیدرلو از آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس و خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی حضور می‌یابد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران