جمعه 9 آبان 1399 |

امضای تفاهم نامه تامین ۱۸۰۰ قطعه زمین برای مسکن ایثارگران استان سمنان

21:7:0    1399/06/19 در سفر رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به سمنان صورت گرفت

امضای تفاهم نامه تامین ۱۸۰۰ قطعه زمین برای مسکن ایثارگران استان سمنان

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز چهارشنبه ۱۹ شهریور به منظور امضای تفاهم نامه تأمین ۱۸۰۰ قطعه زمین برای مسکن ایثارگران و ایجاد اشتغال برای ۱۰۰۰ نفر از ایثارگران به استان سمنان سفر کرد.

 https://img9.irna.ir/d/r1/2020/09/09/4/157607804.jpg

به گزارش حیات، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر یک روزه  به استان سمنان با حضور در مراسم امضای تامین ۱۸۰۰ قطعه زمین برای مسکن ایثارگران و ایجاد اشتغال برای ۱۰۰۰ نفر از ایثارگران این استان در سخنانی گفت:  امروز ما در جایگاه خدمتی قرار داریم که مخاطبان آن بهترین انسان هایی هستند که تمام داشته های خود را برای انقلاب در طبق اخلاص گذاشته اند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: وظیفه ما شناخت قلبی این نعمت با تمام وجود است تا بتوانیم در مسیر خدمت به ایثارگران موفق باشیم و از خداوند می خواهیم ما را لایق بار سنگین این مسئولیت قرار دهد.

اوحدی با تقدیر از زحمات استاندار استان سمنان گفت: جناب آشناگر با همراهی و همدلی خود زمینه امضای تفاهم نامه ای را فراهم کردند که بر اساس آن مسئله مسکن جامعه ایثارگری استان سمنان به شکل ۱۰۰ درصدی حل می شود. همچنین موضوع اشتغال جامعه ایثارگری نیز در این تفاهم نامه مورد توجه قرار گرفته و بر اساس آن ۱۰۰۰ شغل برای ایثارگران ایجاد می شود تا بخش مهمی از دغدغه های شغلی ایثارگران استان سمنان برطرف شود.

 http://isaar.ir/images/docs/000350/n00350566-b.jpg


وی با بیان اینکه تا پایان سال جاری ۴۵ هزار مسکن برای ایثارگران کشور تخصیص خواهد یافت افزود: خوشبختانه با پشتیبانی دولت دوازدهم و شخص جناب دکتر روحانی فعالیت های بنیاد شهید و امور ایثارگران در مسیر خدمت رسانی با قدرت پیش می رود و برنامه ریزی ما به نحوی است تا با پایان کار دولت دوازدهم هیچ بدهی و مطالبه ای به دولت بعدی منتقل نشود.

علیرضا آشناگر استاندار سمنان نیز در این مراسم تصریح کرد: در دیدارهایی که با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران داریم هرگز ندیده ایم درخواستی مطرح شود که از توان مسئولین خارج باشد. این مسئله وظیفه ما را سنگین تر می کند تا با تمام توان بتوانیم مشکلات این عزیزان را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: موضوع مسکن و اشتغال ایثارگران از دغدغه های اصلی ایثارگران گرامی است و امروز با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و امضای تفاهم نامه زمینه برطرف کردن این دغدغه ها تا حد زیادی ایجاد می شود. این تفاهم نامه لازم الاجراست و تمام نهادها اعم از شهرداری و اداره کل صنعت، معدن و تجارت، اداره کل راه و شهرسازی و مجموعه عمرانی استانداری باید به وظایف خود عمل کنند.

انتهای پیام/
 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران