جمعه 9 آبان 1399 |

15:58:0    1399/06/19

رنگ و بوی ایثار و شهادت در فیلم‌های آخر هفته تلویزیون

فیلم های آخر هفته شبکه های سیما در تعطیلات پایانی این هفته فیلم های متنوعی را برای پخش آماده کرده اند.

 

 

 

به گزارش حیات، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «شیار ۱۴۳»،بوسه بر خاک»،«دست های خالی»،«اتوبوس شب» و «مهاجر» پنج‌شنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ شهریور ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

ا
فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» به کارگردانی «نرگس آبیار»، پنج‌شنبه ۲۰ شهریور ماه ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: یونس پسر مش الفت با عده‌ای از جوانان روستا کار در کارخانه مس کرمان را رها می‌کنند تا عازم جبهه شوند. پس از مدتی ارتباط یونس با خانه قطع می‌شود و همه حدس می‌زنند که او اسیر شده است. اسرا آزاد می‌شوند و باز هم خبری از یونس نیست. الفت بیقرار پسرش از هر کس و هر جا نشانی او را می‌گیرد. عاقبت تماس می‌گیرند و می‌گویند که خبری از یونس در راه است. الفت خانه را آب و جارو می‌کند اما ...

مریلا زارعی، گلاره عباسی، مهران احمدی و جواد عزتی در فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» ایفای نقش کرده‌اند.فیلم تلویزیونی «بوسه بر خاک» به کارگردانی «احمد کاوری»، پنج‌شنبه ۲۰ شهریور ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم روایت رزمنده ای به نام مرتضی است که در زمان جنگ همراه با برادرانش سعید و علی عازم جبهه جنگ می شود، در جنگ هر دو برادرش سعید و علی مفقود الاثر می شوند؛ بعد از جنگ مرتضی همراه با مادرش از طریق مرز مهران تصمیم می گیرند به زیارت عتبات عالیات در کشور عراق بروند که ...

فرامرز واحد و شهرام قائدی، هادی دیباجی و فاطمه خانبابایی در فیلم تلویزیونی «بوسه بر خاک» هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «دست های خالی» به کارگردانی «ابوالقاسم طالبی» جمعه ۲۱ شهریور ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: حوریه که سال‌هاست از اسارت پدرش، امیرحسین، به دست عراقی‌ها می‌گذرد

مرحوم خسرو شکیبایی، مریلا زارعی، فاطمه گودرزی و مسعود رایگان در فیلم سینمایی «دست های خالی» ایفای نقش کرده‌اند.فیلم سینمایی «اتوبوس شب» به کارگردانی «کیومرث پوراحمد»، جمعه ۲۱ شهریور ماه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه امید پخش خواهد شد.

«اتوبوس شب» درباره نوجوان رزمنده‌ای به نام عیسی است که باید چند اسیر عراقی را به پشت جبهه منتقل کند ولی در راه با مشکلاتی روبه‌رو می‌شود.

مرحوم خسرو شکیبایی، محمدرضا فروتن، مهرداد صدیقیان، کوروش سلیمانی، امیرمحمد زند و الناز شاکردوست از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم سینمایی ایفای نقش کرده‎اند.
فیلم‌های سینمایی «مهاجر» هم به کارگردانی «ابراهیم حاتمی کیا» پنج‌شنبه ۲۰ شهریور ماه ساعت 11 از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.


انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران