شنبه 5 مهر 1399 |

11:35:0    1399/06/19

دومین نشست ستاد اجرایی برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد

دومین نشست ستاد اجرایی برنامه های بزرگداشت چهلمین سال دفاع مقدس صبح امروز چهارشنبه (۱۹ شهریور) به میزبانی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور نمایندگانی از 12 دستگاه و سازمان اجرایی برگزار شد.

  

به گزارش خبرنگار حیات، سردار یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام چهلمین سالگرد دفاع مقدس، جلسات و نشست های هم اندیشی با نهاد های فرهنگی را در جهت پاسداشت هفته دفاع مقدس متناسب با شان و منزلت والای شهدا و ایثارگران در دستور کار قرار دادیم.

وی اظهار داشت: در هفته آینده، جلساتی با نمایندگانی از استان های مختلف کشور تدارک دیده ایم و امیدواریم به واسطه تعامل با سایر دستگاه ها بتوانیم، هفته دفاع مقدس را به بهترین شکل برگزار کنیم‌. 

سلیمانی با بیان اینکه عمده رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران در بخش فرهنگی است، خاطرنشان کرد: همواره تلاش ما این بوده است که بتوانیم در حوزه فرهنگی خدماتی را ارائه کنیم و در این راستا، بنابر تفاهم نامه ای که با صدا و سیما در حال تدوین آن هستیم، "هفته مستند" از خانواده شهدا را تدارک دیده ایم که قرار است از شبکه های مختلف تلویزیون پخش شود.

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تاکید بر ضرورت هم‌پوشانی برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی در بزرگداشت سالگرد دفاع مقدس گفت: یکی از آسیب هایی که در گذشته با آن رو به رو بودیم، موازی کاری نهاد های مختلف در برگزاری بزرگداشت ها بوده است که با هم افزایی و مشارکت بیشتر می توانیم  از برنامه های تکراری جلوگیری کرده و در هزینه ها صرفه جویی کنیم.

در ادامه این نشست هم اندیشی نمایندگان فرهنگی دستگاه های مختلف برنامه های هفته دفاع مقدس را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

انتهای گزارش

 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران