جمعه 9 آبان 1399 |

نشست هم‌اندیشی تقنینی حوزه ایثارگری  برگزار شد

18:34:0    1399/06/18

نشست هم‌اندیشی تقنینی حوزه ایثارگری برگزار شد

نشست هم‌اندیشی تقنینی حوزه ایثارگری، با حضور هیئت رئیسه فراکسیون ایثارگری مجلس شورای اسلامی، مسئولین ایثارگران نیروهای مسلح و بنیاد شهید و امور ایثارگران بعدازظهر امروز سه‌شنبه ۱۸ شهریورماه در سالن شهید رسول‌زاده بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز شد.

 

 

به گزارش حیات به نقل از «ایثار»، مهندس سعید اوحدی، معاون رییس‌جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست با اشاره به تعداد بالای نمایندگان شاهد و ایثارگر در مجلس یازدهم، این موضوع را بی‌سابقه خواند و گفت: در طول یازده دوره مجلس شورای اسلامی بی‌سابقه است که فراکسیون ایثارگران مجلس با چنین قوام و قوتی برای حمایت از جامعه ایثارگری تشکیل شده باشد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه ضمن ارائه گزارش فعالیت بنیاد در حوزه‌های مختلف اشتغال، مسکن، درمان و... برای خدمات رسانی به جامعه ایثارگری طی سه ماهه فعالیت ایشان در بنیاد، گفت: تفاهم‌نامه‌هایی مهم و کاربردی برای تأمین مسکن جامعه ایثارگری در استان‌های مختلف، تفاهم‌نامه‌هایی برای اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران و تفاهم‌نامه‌هایی برای بیمه و درمان این عزیزان با وزارتخانه‌های مربوطه امضا و اجرایی شده است؛ اما هنوز نیاز به پشتیبانی مجلس شورای اسلامی در تسهیل قوانین مختلف احساس می‌شود.


معاون رییس جمهوری ضمن برشمردن برخی نواقص قانونی برای اشتغال و استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر، عنوان کرد: امید است که با همکاری فراکسیون ایثارگران در مجلس قوانین مربوط به اشتغال این عزیزان تصویب و راه اشتغال آنها هموار شود.
این خبر تکمیل می‌شود...
انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران