شنبه 5 مهر 1399 |

16:38:0    1399/06/17 وبینار معاونت فرهنگی و آموزشی ویژه بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد

سردار سلیمانی: بیش از ۷۰ درصد رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران فرهنگی است

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: طبق اسناد بالادستی و فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، بیش از ۷۰ درصد رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران فرهنگی است.

 

 

 

به گزارش حیات سردار یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست گفت: مطابق اسناد بالادستی و فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، بیش از ۷۰ درصد رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران فرهنگی است. 

سردار سلیمانی گفت:برنامه‌ریزی عمیق و جامع از الزامات اقدامات فرهنگی است و باید ثقل موضوع را معطوف بخش فرهنگی و اقدامات اثر بخش این حوزه کنیم.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد با تأکید بر انجام اقدامات جریان‌ساز، مبتنی بر فرمایش مقام معظم رهبری که اسناد بالادستی و اساس‌نامه بنیاد در آن تبلور یافته، تصریح کرد: اقدامات جریان‌ساز باید گفتمان‌سازی شود و این گفتمان‌سازی هم با مطالبه‌گری و هم با تعامل همراه باشد؛ زیرا این دو لازم و ملزوم یکدیگرند.

 

  

 محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد در ادامه این مراسم در سخنانی، گفت: همه ما بر این نظر هستیم که اگر رویکردهای ما در بخش تعاون، پیوست و رویکرد فرهنگی نداشته باشد، اثربخشی لازم را نخواهد داشت و به این ضرورت رسیده‌ایم که  در دیدارهای طرح سپاس به جنبه‌های فرهنگی این دیدارها بیشتر تمرکز و توجه شود.

در نخستین مدیران و مسئولان فرهنگی و آموزشی بنیادهای استان‌های گلستان، فارس، گیلان، سمنان، تهران، خراسان رضوی، البرز، قزوین، اردبیل و خوزستان که از طریق ویدیو کنفرانس در این نشست حضور داشتند نیز به بیان برنامه‌ها و نقطه نظراتی برای بهتر برگزار شدن هفته دفاع مقدس در چهلمین سالگرد دفاع مقدس پرداختند.
انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران