جمعه 9 آبان 1399 |

برنامه ویژه 17 شهریور در فرهنگسرای امام (ره) اعلام شد

12:22:0    1399/06/16

برنامه ویژه 17 شهریور در فرهنگسرای امام (ره) اعلام شد

به مناسبت سالروز واقعه ۱۷ شهریور فرهنگسرای امام(ره) با ۶ برنامه در فضای مجازی به بزرگداشت این واقعه با هدف زنده نگاه داشتن شهدا و اهداف آنان می پردازد.

 

 

به گزارش حیات ،به نقل از پایگاه خبری فرهنگ و هنر، نخستین برنامه فرهنگسرای امام(ره) تولید یک موشن گرافی به عنوان «خون های ماندگار» است که با پدیدار شناسی این واقعه، گزارش مختصری از این روز خونین ، با متن و تصاویر ارائه می دهد. این محصول با مشارکت مرکز ترویج نام ،یاد و اندیشه امام (ره) در شهرداری تهران تولید شده است.
همچنین در دو محصول ویدئو گرافیک ، به بازخوانی پیام امام راحل در مورد ۱۷ شهریور با قرائت سید احمد خمینی می پردازد و در ادامه سخنرانی شهید هاشمی نژاد درباره این حادثه خونین در محصولی دیگر تولید می شود.
علاوه بر این فتوکلیپی با عنوان «میدان شهدا»عکس های کمتر دیده شده از مرکزاسناد انقلاب اسلامی با سرودی با همین عنوان، این واقعه مرور می شود. بر این اساس ، در برنامه ای با عنوان «کتاب هفدهم» به معرفی بسته کتاب هایی با موضوع همین واقعه به صورت پادکست می پردازد.
«انعکاس» یکی از برنامه های شاخص و مستمر فرهنگسرای امام (ره) است که در بخشی کوتاه از دهمین گفتگوی خود با «حجه الاسلام محمد علی رحمانی» به بررسی این رخداد می پردازد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران