جمعه 9 آبان 1399 |

17:17:0    1399/06/08

دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده جانباز آزاده «غلامحسین آمری»و حضور در مراسم عزاداری هیئت بیت العباس+تصاویر

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز شنبه ۸ شهریور ماه و همزمان با تاسوعای حسینی با خانواده جانباز و آزاده «حاج غلامحسین آمری» دیدار و برای این آزاده جانباز سلامتی و شفای عاجل از درگاه الهی مسئلت کرد. وی همچنین در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی در مراسم عزاداری هیئت بیت العباس از هیئت‌های فعال ایثارگران حضور یافت.

 


به گزارش حیات به نقل از «ایثار»، مهندس سعید اوحدی در دیدار با خانواده جانباز و آزاده «حاج غلامحسین آمری» با ذکر خاطراتی از دوران اسارت، گفت: اسرای ما در همه سنین بودند و سخت‌ترین شکنجه‌ها به ایشان تحمیل شد ولی دوران اسارت را با سربلندی و عزت بسیار زیادی سپری کردند.
معاون رییس جمهور با بیان اینکه خانواده ایثارگران درس صبر و شکیبایی به جامعه می‌آموزند، افزود: هیچ خدمتی نمی‌تواند فداکاری خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و آزادگان را جبران کند و مشاهده می‌کنیم که جانبازان و آزادگان که سال‌ها در درد و رنج جسمی هستند همچنان برای ایثارگری و جانفشانی در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی اعلام آمادگی می‌کنند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از درگاه الهی برای جانباز و آزاده «حاج غلامحسین آمری» شفای عاجل مسئلت کرد و گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان راه حضرت سیدالشهدا (ع) را پیمودند و ایام عزاداری سیدالشهدا (ع) و یاران ایشان فرصت مناسبی است تا ما نیز بتوانیم با توسل به ایشان و اهل بیت (ع) بخش کوچکی از اجری که شهدا و ایثارگران به آن دست یافتند را نصیب خود کنیم.

 

 

 


معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی در مراسم عزاداری هیئت بیت العباس از هیئت‌های فعال ایثارگران حضور یافت. این هیئت به همت «مصطفی باغبان» جانباز۷۰ درصد نخاعی و در منزل مسکونی ایشان بر پا می‌شود.
انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران