شنبه 10 آبان 1399 |

ایثار و فداکاری کارکنان حوزه سلامت بی‌نظیر است

10:26:0    1399/06/05 تجلیل رئیس بنیاد شهید از کادر درمانی بیمارستان خاتم‌الانبیاء

ایثار و فداکاری کارکنان حوزه سلامت بی‌نظیر است

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شامگاه سه شنبه ۴ شهریور پس از بازدید از بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) تأکید کرد: ایثار و فداکاری کارکنان حوزه سلامت برای مبارزه با بیماری کرونا در هیچ جای دنیا دیده نشده است.

  

 

به گزارش حیات به نقل از «ایثار»، مهندس سعید اوحدی در جمع پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) گفت: فداکاری و ایثار پزشکان و پرستاران ایران اسلامی در ماه‌های اخیر ارزش مضاعفی برای کادر درمان کشور به ارمغان آورد و در هیچ جای دنیا این فداکاری کادر درمان دیده نشده است و تعداد مبتلایان و شهدای سلامت گواه این مدعاست.


معاون رییس جمهور به فداکاری و ایثارگری پزشکان ایرانی اشاره کرد و افزود: در ایام شیوع کرونا شاهد بودیم پزشکان بعضی از کشورها به دلیل کار زیاد، تحصن کردند و به دولت اعتراض داشتند در حالی که پزشکان ایرانی در تمام مدت در کنار بیماران ایستادند و ایثار و فداکاری‌های زیادی از خود نشان دادند. در هیچ کدام از کشورهای دنیا این میزان فداکاری کادر درمان دیده نشده است.
اوحدی با اشاره به تلاش‌های کادر درمانی بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص)، عنوان کرد: با کار عظیمی که پزشکان و پرستاران به واسطه از خودگذشتگی از خود نشان دادند، ارزش‌هایی همچون ایثار و فداکاری را در جامعه به طور مضاعف مطرح کردند که در دنیا بی‌نظیر است.

 

 

 


وی با اشاره به وضعیت بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) بیان کرد: این بیمارستان رشد کمی و‌ کیفی بسیار خوبی داشته است و در کشور به عنوان یک برند و مرجع علمی در حوزه پزشکی و سلامت مطرح است.
دکتر پیرحسین کولیوند مدیر بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) در این نشست گزارشی از خدمات کادر پزشکی در چند ماه گذشته ارائه کرد و گفت: در این بیمارستان میزبان خانواده معظم شهدا هستیم و خدمات‌رسانی در این بیمارستان شبانه‌روزی است و کادر درمانی با عشق و علاقه در حال خدمت به خانواده معظم شهدا هستند.

 

 


معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این بازدید از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) تجلیل و از ایثارگران بستری در بخش مراقبت‌های ویژه (ICU) با اهدای شاخه‌های گل عیادت کرد.
انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران