جمعه 9 آبان 1399 |

14:50:0    1399/06/04

مزار شهیدان رجایی و باهنر گلباران می شود

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از گلباران مزار شهیدان رجایی و باهنر گلباران در پنج شنبه جاری خبر داد.

 

 

به گزارش حیات، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحسن محمودی صبح سه شنبه با اشاره به جنایات منافقین در شهریور ماه ، طی سخنانی بیان کرد: آنان فکر کردند با شهادت شهیدان رجایی وباهنر می توانند با راه و اندیشه آنان مبارزه کنند در حالی که شهادت این دو شهید آنان را برای همیشه ماندگار ساخت.

وی زنده نگهداشتن یاد وخاطره این دو شهید را به عنوان الگوی دولتمردان دولت علوی یک وظیفه دینی وانقلابی دانست.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: البته شهریورماه ماهی است که در آن تعدادی از بهترین ها به دست منافقین و مزدوران استکبار به شهادت رسیدند که از جمله آنان آیات مدنی و قدوسی، شهیدان لاجوردی ، اندرزگو ، عراقی و فرزندش حسام و دستجردی هستند که شهادت هر کدام از این یاران صدیق اسلام و امام افشاگر چهره نفاق و طاغوت بودند.

محمودی ادامه داد: به منظور بزرگداشت شهیدان هشتم شهریور و شهدای شهریور ماه مراسم ویژه ای با رعایت ضوابط بهداشتی  عصر روز پنجشنبه در بهشت زهرا (س) برگزار و سپس مزار شهدا گلباران خواهد شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران خاطر نشان کرد: در این مراسم از بیانات حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی امام جمعه موقت تهران استفاده خواهد شد.

وی تجلیل از شهدا در نقاطی که نماز جمعه اقامه می شود، فضاسازی شهری و تبلیغی ، گرامیداشت شهدا در مجالس حسینی و فضای مجازی را از دیگر برنامه های این ایام دانست.

انتهای پیام

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران