جمعه 9 آبان 1399 |

اجرای طرح سپاس با هدف تجلیل از خانواده ایثارگران دولت

15:56:0    1399/06/03

اجرای طرح سپاس با هدف تجلیل از خانواده ایثارگران دولت

مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران از اجرای طرح سپاس (دولت عشق) در هفته دولت و همزمان با سالروز شهادت شهیدان والامقام رجایی و باهنر خبر داد و گفت: شهیدان رجایی و باهنر الگو و شاخص منش و رفتار مردم هستند.

به گزارش حیات به نقل از «ایثار»، حجت الله فرهادی از اجرای طرح سپاس (دولت عشق) در هفته دولت و همزمان با سالروز شهادت شهیدان والامقام رجایی و باهنر خبر داد و گفت: شهیدان رجایی و باهنر الگو و شاخص منش و رفتار مردم هستند.
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره اجرای طرح سپاس در هفته دولت عنوان کرد: در تداوم طرح سپاس و به‌منظور قدرشناسی از شهدا و ایثارگران دولت، با تأسی به سنت حسنه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و ریاست محترم جمهوری در دیدار با ایثارگران و بهره‌گیری از فضای شایسته تبلیغی و فرهنگی هفته دولت در فاصله زمانی بین یکم شهریور لغایت ۶ شهریور در سراسر کشور با این عزیزان دیدار یا تماس تلفنی برقرار می‌شود.
وی در ادامه افزود: برنامه‌های تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای کارمند دولت و ایثارگران شاغل در سطوح مختلف باتوجه به شیوع بیماری کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد در پایان گفت: هدف از انجام این دیدارها و تماس‌ها، ابلاغ سلام مسئولان نظام به مناسبت هفته دولت به خانواده‌های معظم شهدا و کارکنان ایثارگر دولت، دلجویی از والدین، همسران و فرزندان شهدا، خانواده‌های جانبازان و آزادگان و قدردانی از صبر و استقامت ایشان است

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران