سه شنبه 14 مرداد 1399 |

بیمارستان ساسان تخت های خود را برای بیماران مبتلا به کرونا افزایش می دهد

11:44:0    1399/05/12

بیمارستان ساسان تخت های خود را برای بیماران مبتلا به کرونا افزایش می دهد

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از افزایش تعداد تخت‌های بستری عادی و آی‌سی‌یو مربوط به بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ساسان خبر داد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری حیات به نقل از ایثار ،دکتر عبدالرضا عباسپور با اشاره به افزایش شیوع بیماری کرونا (کووید ۱۹) گفت: در همین راستا و به منظور ارائه خدمات درمانی مناسب به ایثارگران، هماهنگی‌های لازم با بیمارستان ساسان جهت افزایش تخت‌های بستری عادی و آی‌سی‌‌یو این بیمارستان انجام شد.
وی ادامه داد: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته تعداد تخت‌های بستری عادی بیمارستان ساسان به ۷۳ تخت و تخت‌های آی‌سی‌یو نیز به ۲۱ تخت افزایش پیدا یافت. به این ترتیب عمده ظرفیت فعال بیمارستان ساسان به درمان بیماران مبتلا به کرونا اختصاص پیدا کرده است.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان تأکید کرد: با توجه به خطرات بیماری کرونا، همچنان توصیه ما به ایثارگران عزیز به خصوص آن دسته از ایثارگرانی که با ریسک بالای بیماری مواجه هستند، عدم خروج از منزل و پرهیز از حضور در اماکن شلوغ است. همچنین در صورت نیاز به خروج از منزل باید حتماً از ماسک استفاده شود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران