جمعه 14 آذر 1399 |

کرامات شهدا جمع‌آوری شود

15:49:0    1399/04/30

کرامات شهدا جمع‌آوری شود

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: کرامات شهدا دلیلی بر حقانیت راه انبیا است که شهدا آن را طی کرده‌اند و باید افراد دارای اهلیت آنها را جمع‌آوری کنند.

به گزارش حیات به نقل از ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی روز دوشنبه در دیدار «سعید اوحدی» معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: تاکنون کرامات شهدا، ایثارگران و جانبازان به صورت جامع مکتوب نشده است لذا اگر چنین اقدامی صورت گیرد نشان راه برای نسل‌های آینده خواهد بود تا راه را گم نکنند.وی اظهار داشت: با توجه به اینکه جمع‌آوری کرامات شهدا با استفاده از ابزارهای امروزی کار مشکلی نیست، پیشنهاد می‌شود شرایطی فراهم شود تا انسان‌های شایسته که اهلیت دارند و اهل قلم هستند، کرامت شهدا را جمع‌آوری کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر خواص خدمت صادقانه تصریح کرد: هدایت نسل آینده در کرامات شهداست که با جمع‌آوری و مکتوب کردن آن آیندگان راه را گم نخواهند کرد.

وی گفت: دعاگوی همه خدمتگزاران صدیق به نظام در هر لباس و مسئولیتی هستم و امروز خدمت صادقانه تنها یک خاصیت ندارد بلکه آثار آن در دوست، دشمن، نظام و مردم تأثیر می‌گذارد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی ادامه داد: انقلاب اسلامی امانت خون شهدا است و باید نسبت به پاسداشت از آن پاسخگو باشیم.

وی تصریح کرد: در پیچ و خم مشکلات نباید زندگی خانواده ایثارگران فراموش شود، همین که به عنوان مسوول این خانواده بزرگ برای بستن تفاهم‌نامه‌های مربوط به اشتغال و مسکن به این استان آمدید امید است که سبب خیر و برکت باشد.

 

 

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این دیدار در سخنانی تاکید کرد: امروز باید این نوید را بدهیم که خراسان جنوبی نخستین استانی در کشور است که موضوع مسکن ایثارگران در آن به صورت کامل و ۱۰۰ درصدی حل می‌شود. البته این اقدام قطره‌ای کوچک در برابر فداکاری‌های ایثارگران است و در دنیای مادی با هیچ چیز نمی‌توان فداکاری‌ها و ایثارگری‌های این عزیزان را جبران کرد. 


انتهای پیام 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران