چهارشنبه 5 آبان 1400 |

حجاب و عفاف  در کلام شهدای مدافع حرم/ بخش نخست

13:58:0    1400/04/28

حجاب و عفاف در کلام شهدای مدافع حرم/ بخش اول

شهدای مدافع حرم که حماسه و ایثار و شهادت را واژه واژه با خون خود معنا بخشیدند، همان هایی که برای حفظ حرمت زنان و مردان ایرانی و دفاع از حریم حرم اهل بیت (علیهم السلام) از قامت رعنای خود سنگر استقامت بنا کردند، وقتی از آرمان خود برای حفظ حجاب و عفاف با زبانی ساده، روان و صمیمی سخن می گویند، خواندنی تر از هر یادداشتی خواهد بود.

پایگاه خبری حیات همزمان با هفته حجاب و عفاف بخش اول وصیت نامه شهدای مدافع حرم با محوریت گزیده وصیت نامه شهدا را در تاکید و توصیه به  حفظ حرمت حجاب و عفاف را منتشر می کند:

  

سردار شهید حسین همدانی

 

فرزندانم را سفارش می کنم و تاکید به حفظ ارزش های اسلام عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی که با حفظ ارزش هایش می توانند تاثیرگذار و مدل و الگو باشند، حجاب برتر بر شما واجب است، رضایت پدر پیر شما با حفظ ارزش ها است.

 

شهید محسن حججی

 

از همه خواهران عزیزم و از همه زنان امت رسول الله می خواهم روز به روز حجاب خود را تقویت کنید، مبادا تار مویی از شما نظر نامحرم را به خود جلب کند، مبادا رنگ و لعابی بر صورتتان باعث جلب توجه شود: مبادا چادر را کنار بگذارید، همیشه الگوی خود را حضرت زهرا (سلام الله علیه) و زنان اهل بیت قرار دهید.


شهید عبدالرضا مجیری

 

خدمت دختر گلم سلام می کنم و به او می گویم که او را خیلی دوست دارم و برای عاقبت به خیری اش دعا می کنم. دختر گلم در زندگی خدا را فراموش نکن و در کارها کمک مادرت کن و حجاب و عفتت را مواظب باش و برای پدر گناهکار خود نیز دعا کن که خدا مرا بیامرزد و از سر تقضیراتم بگذرد.

 

شهید احمد حاجیوند الیاسی

 

خواهرانم تلاش کنید نشر دهندگان و حیا زینبی و فاطمی باشید و فرزندان ولایی تربیت کنید.


شهید سید محمد حسین میردوستی

از خواهران و برادرم می خواهم که در راه ولایت و پشتیبان آن باشند و حجاب خود را نگه دارند و مراقب همدیگر باشند.

 


شهید امیررضا علی زاده

 

مطهره گل و عزیزم همانطور که تا به حال خودت فهمیده ای که حجاب خوب اسا و چادر هم حجاب برتر،ذ به این امر مهم و دستور خداوند متعال ادامه بده و سعی کن که افراد ناآگاه را هم از مزایای حجاب برتر و معایب بدحجابی و بی بند و باری آگاه کنی. خداوند ان شاء الله تو را جز بهترین سربازان اسلام قرار دهد.


شهید مجتبی یدالهی منفرد

 

اگر در جامعه ای زنان و مادران احساس شخصیت و هویت داشته باشند، آن جامعه زنده و پویاست. چرا که کمال و ارزش های زیبا از دامن مادران است و این وصیت زیبای همه مادران به فرزندان خویش که حجاب برای دختران و زنان از هر امری مهمتر و همانند صدف که درون آن مرواریدی زیبا جلوه نمایی می کند.

 

شهید جهانگیر جعفرنیا

 

دختران عزیزم، فاطمه و زهرای عزیز تر از جانم حجاب شما مایه عزت و افتخار اسلام است. شما عزیزان با حجاب خود چشم دشمنان اسلام از جمله امریکا و اسراییل غاصب را کور خواهید کرد.


شهید روح الله عمادی

 

خانم مهربانم مثل همیشه نماز را اول وقت بخوان و برایم دعا کن، پسرمان را مکتبی و ولایی تربیت کن وآماده کن برای سربازی امام زمان (عج) در خط حفظ حجاب اسلامی کوشا باش چرا که برای حفظ این چادر سیلی ها خورده شد و خون ها ریخته شد.

شهید ابراهیم خلیلی

 

شما را همانگونه که تمام انبیا و اولیا و امامان معصوم (ع) سفاغرش فرمودند، بنده هم سفارش می کنم به نماز، خصوصا نماز اول وقت و بعد به احیای امر به معروف و نهی از منکر که موجب سلامت و رشد معنوی جامعه است و همه خواهران دینی خود را سفارش به رعایت حجاب و عفاف و حیا می نمایم.

انتهای گزارش  

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران