سه شنبه 14 مرداد 1399 |

سه شنبه های تکریم| تجلیل وزیر ارشاد از خانواده شهیدان رضوان مدنی

22:26:0    1399/04/24

سه شنبه های تکریم| تجلیل وزیر ارشاد از خانواده شهیدان رضوان مدنی

سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تداوم طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم در ارتباطی زنده تصویری از مادر خانواده شهیدان رضوان مدنی تجلیل کرد.به گزارش خبرنگار حیات،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این ارتباط زنده تصویری در منزل شهیدان رضوان مدنی در کرمانشاه در سخنانی اظهار کرد:در خانواده شهیدان رضوان مدنی پس از شهادت هر یک از فرزندان، دیگر فرزند به جبهه مقاومت می‌رود و نهایتا سه فرزند شهید و یک داماد از این خانواده در عملیات مرصاد به مقام شهادت می‌رسند و این نشان‌دهنده روحیه مقاومت در این خانواده است.

 


وی تاکید کرد: ما مدیون همه خانواده های معظم شهدا و خانواده شهیدان رضوان مدنی هستیم، اینکه افراد ظواهر فریبنده دنیوی را کنار بگذارند و به وظایف دینی خود عمل کند حاصل نظام تربیتی خانواده است و من به خانواده این شهدا تبریک می‌گویم که این گل‌های عزیز را پرورش دادند و به گفته رهبر معظم انقلاب «خانه نور» را در منزل خود ایجاد کردند. 
در ادامه این مراسم، مادر مکرمه شهیدان شهیدان رضوان مدنی خاطره‌ای از حضور رهبر معظم انقلاب در منزل شان روایت کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در حضور در منزل ما فرمودند: «این خانه پر از نور است». پس از آن رهبر معظم انقلاب در یک دیدار صمیمانه در کنار پدر شهید و خانواده ما نشستند و گفتند که شما خانواده‌ی بسیار فداکاری هستید که تمام فرزندان خود را در راه حفظ وطن تقدیم کردید و این کار با هیچ‌چیز جبران‌پذیر نیست.

مادر شهیدان رضوان مدنی در خاتمه گفت: فرزندانم مسیر درست در زندگی خود انتخاب کردند و از دوران کودکی با نماز، روزه و قرآن انس داشتند و هم این امر روحیه‌ سالمی را در آنها شکل داد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین هادی عسگری رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه و بهرام فاضلی‌زاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی از مدیران استان در منزل  شهیدان رضوان مدنی حضور یافتند.


خانواده رضوان مدنی شهیدان والامقام حشمت الله، هاشم و حسن رضوان مدنی و همچنین شهید مسعود امیری داماد خانواده را تقدیم انقلاب کرده است.
انتهای پیام
 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران