یکشنبه 6 مهر 1399 |

خدمت حداکثری به خانواده های شاهد وظیفه مسلم ماست/ ابراز خرسندی  رییس جمهور از تفاهم نامه  تأمین مسکن ایثارگران

03:4:0    1399/04/23

خدمت حداکثری به خانواده های شاهد وظیفه مسلم ماست/ ابراز خرسندی رییس جمهور از تفاهم نامه تأمین مسکن ایثارگران

رییس جمهور در نشست عصر یکشنبه ۲۲ تیر ماه هیئت دولت از امضای تفاهم‌نامه میان بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت راه و شهرسازی به منظور احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی برای خانواده‌های شاهد و ایثارگران ابراز خرسندی کرد.

به گزارش حیات به نقل از «ایثار» حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این جلسه با ابراز خرسندی از امضای تفاهم‌نامه میان بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت راه و شهرسازی به منظور احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، گفت: خانواده‌های شاهد و ایثارگر عزیزترین سرمایه‌شان را تقدیم انقلاب و کشور کرده‌اند و لذا حداکثر خدمت به این عزیزان، وظیفه مسلم و حتمی ماست.

رییس‌جمهور ضمن استقبال از رهنمودهای ارزنده مقام معظم رهبری درباره هم‌افزایی قوا با یکدیگر تأکید کرد: چنان که از ابتدای شروع مجلس یازدهم گفته‌ایم، دولت آماده تفاهم، همکاری و تعامل سازنده با مجلس شورای اسلامی جهت پیشرفت و آبادانی و مقابله با نقشه‌های شوم دشمنان قسم خورده کشور است.
در ادامه این جلسه که به ریاست دکتر روحانی برگزار شد، اعضای دولت به بحث و بررسی پیرامون تعدادی از پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی پرداخته و آنها را به تصویب رساندند.

انتهای پیام/ 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران