سه شنبه 14 مرداد 1399 |

تجلیل از ایثارگران را از اهم برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس است

02:43:0    1399/04/23 دبیر ستاد مرکزی گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس:

تجلیل از ایثارگران از اهم برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس است

تجلیل از ایثارگران را از اهم برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس است


 

به گزارش خبرنگار حیات ، علی‌اصغر جعفری دبیر ستاد مرکزی گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در نشست گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس وزارتخانه اقتصاد و دارایی  با اشاره به اینکه برنامه‌های گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از سوم خرداد تا پایان اسفند در قالب ۴۳ هفته تقسیم‌بندی شده است

وی افزود: هدف ما موضوع نسل جوان است، باید معارف و ارزش‌های دفاع مقدس را به نسل جوان منتقل کنیم و برنامه‌ها باید به گونه‌ای باشد که برای جوانان خوشایند باشد و به شبهات آن‌ها پاسخ دهد.

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: استفاده از فضای مجازی برای اجرای برنامه‌ها و تولید برنامه فاخر در حوزه دفاع مقدس از دیگر اهداف برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس است.

دبیر ستاد مرکزی گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس توجه به ایثارگران را از دیگر اهداف برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: پیش‌بینی شده در سراسر کشور از یک میلیون پیشکسوت تجلیل شود.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس همزمان با هفته دفاع مقدس در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: در این نمایشگاه به هر وزارتخانه غرفه‌ای واگذار خواهد شد تا به تبین نقش خود در دفاع مقدس بپردازند.
 انتهای پیام

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران