چهارشنبه 22 مرداد 1399 |

مسئولان جایگاه خود را مدیون خون شهدا بدانند

11:28:0    1399/04/16

مسئولان جایگاه خود را مدیون خون شهدا بدانند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: همه مسئولان مدیون خون شهدا هستند و امیدواریم فرهنگ دیدار با خانواده شهدا و استمداد جویی از آنان در میان همه نهاد‌ها و اقشار جا بیفتد.

به گزارش پایگاه خبری حیات ،احمد علی موهبتی در دیدار با هفت خانواده معظم شهدای مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: همه مسئولان مدیون خون شهدا هستند و امیدواریم فرهنگ دیدار با خانواده شهدا و استمداد جویی از آنان در میان همه نهاد‌ها و اقشار جا بیفتد.
استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: هر آنچه از امنیت، آسایش و آسودگی در جامعه داریم به برکت خون شهدا است که این دستاوردهای عظیم برای ایران اسلامی عزت، افتخار، سربلندی، دستیابی به دانش هسته‌ای، پیشرفت‌های علمی و فرهنگی و پیشرفت‌های نظامی و سیاسی زیادی را به ارمغان آورده است.
وی خانواده‌های شهدا را گوهر گرانبهای جامعه خواند و افزود: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از اسناد ارزشمند و ماندگار این انقلاب هستند که عزت و سربلندی را برای نظام به ارمغان آوردند.
مدیرکل بنیاد نیز در این دیدارها عنوان کرد: قدردانی و جبران ایثارگری‌های خانواده‌های معزز شهدا به‌ ویژه شهدای مبارزه با مواد مخدر از اولویت‌های بنیاد است و از همه ظرفیت‌های این سازمان برای گره‌گشایی و نیز همراهی توأم با قدردانی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران استفاده خواهد شد.
عباس پالاش شهدای مبارزه با مواد مخدر را شهدای حفظ سلامت جامعه دانست و تصریح کرد: یکی از توطئه‌های دشمنان اشاعه اعتیاد و بروز آسیب در جامعه است که آنها بیشتر نسل جوان را هدف قرار داده‌اند.
وی جوانمردی، شجاعت و رشادت شهیدان را الگوی مناسب برای نسل جوان دانست و تأکید کرد: این شهدا با آموزه‌های قرآنی و ائمه اطهار(ع) تربیت شده‌اند که الگوپذیری از شهیدان می‌تواند جامعه را در مقابل توطئه‌ها مصون نگه دارد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران