چهارشنبه 22 مرداد 1399 |

عزت و اقتدار ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدا و ایثارگران است

11:10:0    1399/04/16

عزت و اقتدار ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدا و ایثارگران است

مدیر کل بنیاد گلستان با بیان این‌که عزت و اقتدار ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدا و ایثارگران است، تصریح کرد: قدردانی و سپاس از خانواده‌های شاهد و ایثارگر را یک وظیفه ذاتی و یک رسالت بسیار مهم می‌دانیم و لذا با تمام وجود قدردان صبر و ایثار این قشر معزز هستیم.

به گزارش پایگاه خبری حیات ،اسرافیل وزیری در دیدار با خانواده‌های معظم شهیدان «سهرابیان» و «جعفری» گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار و فرصت ارزشمند و معنوی است که موجب توان بیشتر برای خدمت به بهترین بندگان خدا می‌شود.
وی با بیان این‌که عزت و اقتدار ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدا و ایثارگران است، تصریح کرد: قدردانی و سپاس از خانواده‌های شاهد و ایثارگر را یک وظیفه ذاتی و یک رسالت بسیار مهم می‌دانیم و لذا با تمام وجود قدردان صبر و ایثار این قشر معزز هستیم.
مدیرکل بنیاد گلستان ادامه داد: باید از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای برطرف کردن مشکلات این عزیزان استفاده شود. 
وی بر ضرورت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه علی الخصوص در بین نسل‌های جوان‌تر تأکید و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی با اتکا به همین فرهنگ نورانی است که امروز به یک قدرت منطقه‌ای تبدیل‌شده است لذا باید راه شهدا را که جان خود را برای حفظ اسلام و انقلاب فدا کردند ادامه بدهیم.
وزیری ضمن تأکید بر اینکه ایثارگران حق بسیار بزرگی بر گردن همه ما دارند اظهار داشت: خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا باید در جامعه علی‌الخصوص در بین مسئولان نهادینه شود.
شهید علی اکبر سهرابیان در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۴۲ در روستای سرخنکلاته از توابع شهرستان گرگان دیده به جهان گشود و در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۶۵ در منطقه هورالعظیم بر اثر اصابت ترکش به سر به درجه رفیع شهادت نائل گشت.
شهید عیسی جعفری در تاریخ ۱۷ فروریدن ۱۳۵۰ در شهرستان گرگان دیده به جهان گشود و در تاریخ ۴ تیرماه  ۱۳۶۷ در جزیره مجنون و بر اثر اصابت ترکش به سر به درجه رفیع شهادت نائل گشت.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران