چهارشنبه 22 مرداد 1399 |

نشست روسای ادارات بنیاد بابل و بانک ملی برگزار شد

12:50:0    1399/04/15

نشست روسای ادارات بنیاد بابل و بانک ملی برگزار شد

نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌ بابل با رئیس‌ حوزه‌ بانک ملی جهت تسریع در روند تسهیلات بانکی ایثارگران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات ،قلی پور رئیس بنیاد بابل صبح یک شنبه 15 تیر ماه طی نشستی با رئیس حوزه بانک ملی شهرستان بابل با اشاره به اهمیت بالای خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران گفت: خدمت به خانواده شهدا علاوه بر وظیفه یک فرصت نیز محسوب می‌شود.
رئیس بنیاد بابل افزود: یکی از راه‌های رفع مشکل جامعه ایثارگری پاسخگویی و رفع مشکلات‌ این عزیزان است.
وی با بیان اینکه باید تمامی تلاش و جدیت مسئولان بر این باشد تا زمینه رفع تمامی مشکلات ایثارگران و خانواده‌های شهدای والامقام و ایثارگران برطرف شود تصریح کرد: ارتقا و بالا بردن سطح خدمات‌دهی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، تکریم ارباب‌رجوع و ترویج و اشاعه فرهنگ غنی ایثار و شهادت از اهداف بنیاد این شهرستان است.
رئیس‌ بنیاد بابل بابیان اینکه انجام وظیفه در جایگاهی همچون بنیاد شهید و امور ایثارگران و خدمت به خانواده معظم شهدا یک کار بسیار ارزشمند است و جزو افتخارات هر انسانی است که برای مدتی خادم این خانواده‌های بزرگوار باشد. و در عین حال این یک مسئولیت خطیر می باشد.
در ادامه مهندس رمضان نژاد رئیس حوزه بانک ملی شهرستان بابل با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران چشم و چراغ این ملتند افزود هرچقدر به این عزیزان خدمت کنیم با کاری که آنها در ایثارگری و اهدای جان خود برای کشور و نظام انجام دادند، قابل مقایسه نیست.
ایشان در ادامه با بیان اینکه در راه خدمت رسانی  به خانواده معظم شهدا و ایثارگران در حد توان خود هیچوقت دریغ نخواهیم کرد اعلام‌ آمادگی خود را برای همکاری با بنیاد بابل اعلام نمودند.
گفتنی است مهندس رمضان نژادرئیس حوزه‌ بانک ملی بابل به همراه دو برادر ایثارگر خود از جانبازان سرافراز دفاع مقدس و جنگ تحمیلی می باشند.
در انتها دکتر قلی پور نوان نمود با توجه‌ به‌ اینکه شهرستان‌ بابل بیست درصد جامعه‌ هدف استان را دارا می باشد افزود حجم‌ بالای درخواست های تسهیلات بانکی و تخصیص تعلق گرفته در سال ۹۹ پاسخگوی این حجم‌ درخواست نمی باشد از مهندس رمضانپور خواستار همکاری‌ و مساعدت شدند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران