چهارشنبه 25 تیر 1399 |

طرح سه شنبه های تکریم با دیدار رییس بنیاد شهید و خانواده سه شهید دفاع مقدس آغاز شد

08:22:0    1399/04/11

طرح سه شنبه های تکریم با دیدار رییس بنیاد شهید و خانواده سه شهید دفاع مقدس آغاز شد

طرح سه شنبه‌های تکریم عصر روز سه‌شنبه ۱۰ تیر ماه با حضور معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در منزل شهیدان خالقی پور آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، سعید اوحدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانواده شهیدان «داود، رسول و علیرضا خالقی‌پور» دیدار و از صبر و ایثارگری این خانواده تجلیل کردند.
بنابه این گزارش، طرح سه شنبه‌های تکریم به همت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور قرار است تا پایان سال با هدف تجلیل از خانواده معظم شهدا و بزرگداشت ایثارگران و شنیدن صحبت هایشان با محوریت مساجد در سراسر کشور ادامه یابد.
«داود خالقی پور» که پسر بزرگ خانواده بود در ۲۲ اسفند ماه سال ۶۲ در عملیات خیبر در جزیره مجنون به فیض شهادت نائل شد و «رسول و علیرضا خالقی پور» که به ترتیب در سال‌های ۶۵ و ۶۶ جانباز شده بودند در ۵ مرداد ماه سال ۶۷ در آغوش همدیگر و در عملیات دفاع حلقوی (تک حلقوی) در منطقه شلمچه به دیدار داود در بهشت رفتند.

 

گزارش تصویری دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانواده شهید خالقی پور همزمان با شروع طرح سه شنبه های تکریم

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران