جمعه 14 آذر 1399 |

تداوم راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثارگری از نفوذ دشمنان در عرصه فرهنگ جلوگیری می‌کند

13:19:0    1399/03/26

تداوم راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثارگری از نفوذ دشمنان در عرصه فرهنگ جلوگیری می‌کند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: معرفی شهدا به‌ عنوان الگوهای برتر اخلاقی به جوانان از جمله اقداماتی است که در مقابله با جنگ نرم دشمنان باید به آن عنایت ویژه‌ای داشت زیرا تداوم راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثارگری از نفوذ دشمنان در عرصه فرهنگی جلوگیری خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری حیات ،سلیمان رستمیان در نشست هم اندیشی با مجموعه معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد البرز با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران بر لزوم تلاش در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و گفت: معرفی شهدا به‌ عنوان الگوهای برتر اخلاقی به جوانان از جمله اقداماتی است که در مقابله با جنگ نرم دشمنان باید به آن عنایت ویژه‌ای داشت زیرا تداوم راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثارگری از نفوذ دشمنان در عرصه فرهنگی جلوگیری خواهد کرد.
وی تصریح کرد: اگر الگوی نسل جوان شهدا باشند کشور ما با هیچ مشکلی روبرو نخواهد شد. شهدا در راستای حفظ ارزشهای انقلاب از بهترین هستی خود گذشتند تا انقلاب و ارزشهای نظام اسلامی بماند، امروز ما در عرصه های مختلف از جمله جنگ نرم و فضای مجازی باید بتوانیم از خود دفاع کرده و فرهنگ خود که همان فرهنگ ایثار و شهادت است را منتقل کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: مهم‌ترین تکلیفی که امروز بر دوش کارکنان بنیاد است این است که با هر روشی که می‌توانیم در راه بسط، ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم. تعمیق و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت راهگشای بسیاری از مشکلات جامعه است که باید بتوانیم این مهم را به خوبی به جامعه و نسل جوان منتقل کنیم.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران